Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Airsoft στο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος pancyber, στις 15 Μαϊου 2009.

Tags:
  1. hateme

    hateme Regular Member

    μ φενετε πως μπερδεπσες την ορθογραφια με "εγκεφαλικη ουσια"...
    απο την αλλη αν δεν ειναι αυτο εδο (χορις να θελο να θικσο καπιον)δεν μπορι να κρινει κανεις κανεναν
    αλλο αν καπιος αλλα λεει αλλα ενοει εγο λεο οτι ενοο χορις πολα λογια..
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μια φιλική πρόταση: γράψε ότι θέλεις στο word, βάλε την αυτόματη διόρθωση των λαθών και μετά να το κάνεις copy-paste εδώ. Είναι γεγονός ότι δυσκολεύεται κανείς να διαβάσει ένα πολύ ανορθόγραφο κείμενο.
     
  3. hateme

    hateme Regular Member

    εχο δισλεξια...(λενε πως αν εχεις εισαι πιο εξιπνος τορα τι να σ πο δεν ξερω αν ειμαι)!!!
    αλλα θα το παλεψω αλλα κ λιγο τα στραβα ματια δεν θα πιραξει καπιον... 
     
  4. hateme σου ζητώ συγνώμη... (μιας και ανέφερες το πρόβλημα)
    νόμιζα ότι ήσουνα ο κλασσικός καμμένος του διαδικτύου.
    sorry και πάλι
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Θα τα στραβώσουμε αρκετά, να είσαι σίγουρος. Συγνώμη, φίλε μου. Όμως μπορείς να χρησιμοποιήσεις αυτά τα εργαλεία για να διευκολυνθείς.
     
  6. hateme

    hateme Regular Member

    οκ κανενα προβλημα...απλα για να σας αποδιξω πως δεν το περνατε μονο εσεις στον στρατο ειμαι σε θεση που γραφω σηματα για ολο το ναυτικο...χαχαχαχ
     
  7. χαχαχαχα ωραίος
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    και τι γίνεται;
     
  9. hateme

    hateme Regular Member

    ε ενταξη εγω ειμαι το πρωτο σκαλη που τα γραφω απο το χαρτι στο pc μετα αναλαμβανει ο μονιμος αλλα του βγενει η πιστη..
     
  10. πάντως τα μπουγελώματα είναι καλύτερα πιστεύω αυτήν την εποχή από ότι το airsoft
     
  11. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    οκ, πιστολακι με ελατηριο, καλης ποιοτητας μπιλακια [να μην εχουν ατελειες], ρουχα σε ολο το σωμα (πχ spandex), επαγκωνίδες, επιγονατίδες, ιατρικό κολλάρο και μασκα για p/b. Ε, του πουστη, αυτο θα ειναι αρκετο νομιζω για προστασια απο airsoft... Για P/B μαρκαδόρο δε το συζηταω καν.

    παιρνεις μια σακουλα, βαζεις λιγο κρυο νερό, και παγάκια. Τη δενεις, και βαράς το/τη σκλάβο/α σου με αυτην. Μπουγελομαστίγωμα!!!
     
    Last edited: 21 Μαϊου 2009
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Καλά του κάνεις!! Πιλάφι είναι.