Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Avatar και nicknames χρηστών στο community

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος D. Alessandro, στις 24 Μαρτίου 2015.

  1. libra

    libra Regular Member

    καλέ τι κουκλιά είστε όλοι!!!
     
  2. Maze_

    Maze_ Maze

    Ο καθένας για τους δικούς του λόγους δεν βάζει το όνομα/φωτογραφία του.
    Είναι και ένας ωραίος λόγος αν σε ενδιαφερεί κάποιο άτομο,να σηκωθείς απο τον καναπέ και να πας για καφέ.Να μάθεις περισσότερα απο ένα όνομα και μια φωτό.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δε παίζει αυτό που λες, ο καθένας απο εμάς θέλει μια εικόνα του άλλου,(λεπτομέρειες) έτσι πάει, βλ. στο #Facebook.
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εγω θα συμφωνησω με το οτι ο καθενας βαζει, δεν βαζει φωτογραφια με τους δικους του λογους και καλα κανει.
    Θα διαφωνησω ως προς το δυστηχως εαν καποιος ψαχνει συγκεκριμενα ατομο bdsm και δεν ξερω εαν πραττει σωστα να το κανει εδω μεσα (παλι δικο του προβλημα και οχι δικο μου), ειναι δυσκολο να βρει ομοιους του.
    Κανεις δεν μας ειπε βαλτε η μην βαζετε.
     
  5. Maze_

    Maze_ Maze

    Δεν έχω facebook... 
    Θα συμφωνίσω μαζί σου,απλά ήθελα να θίξω ότι μπορείς να τον γνωρίσεις real αν
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    εσενα μικρο πρεπει να σου αρεσαν τα κιντερ εκπληξη 
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ποιες 5 ώρες; Μην τρομοκρατείς το κόσμο. Κάποιος υπέρβαρος δεν θα χρειαστεί να κάνει πάνω από 45 λεπτά cardio και 1,5 ώρα βάρη. Ορίστε σε 2 άντε 2,5 ώρες είναι κομπλέ... Μην φέρνεις τη καταστροφή στο κόσμο και φοβάται να το πάρει απόφαση...
     
  8. Maze_

    Maze_ Maze

    Και τώρα που μεγάλωσα μου αρέσει η κίντερ αλλά την έκπληξη την χαίρονται τα ανηψιά μου.
    Προτιμώ να χαίρομαι τους ανθρώπους
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και πολυ καλα κανεις
     
  10. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Περιμένω τη στιγμή που θα σκάσει στην οθόνη μου κατι τέτοιο...

     
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    εσενα σαλιαρα θα σου βαλουμε την αλλη φορα 
     
  12. αξίζουν συγχαρητήρια σε όσους δε διστάζουν να εκτεθούν. δείχνουμε κατανόηση και σε αυτούς που δεν το τολμούν, φυσικά.