Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Avatar και nicknames χρηστών στο community

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος D. Alessandro, στις 24 Μαρτίου 2015.

  1. Είσαι 90 και έχεις ακόμα όρεξη για σεξ και βουδουσουμιες????!!!Μπράβο ρε θηρίο!!!!!    
     
  2. Snoopy90

    Snoopy90 New Member

    χαχαχα sorry, βλακεία μου, του 1990 ήθελα να πω 25 χρονών.
    Αλλά για τα δικά σου δεδομένα, είμαι ο ΜΑΜ-ΡΑ  
     
    Last edited: 2 Ιουνίου 2015
  3. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Το avatar το χρησιμοποιώ για να προστατέψω τον εαυτό μου, καθαρά λόγω επαγγέλματος...διότι, αν σε δει έστω και ένας γνωστός συναδέλφου σου, ή συνάδελφός σου ( δεν το αποκλείω) εδώ μέσα, ή σε συνάντηση μελών, μετά το θέμα γιγαντώνεται...δυστυχώς μένουμε Ελλάδα...εγώ προσωπικά βόρεια Ελλάδα, ούτε καν Αθήνα, που υπαρχει περισσότερη ανωνυμία..και μετά, ποιος θα με ταίζει??   
     
  4. Snoopy90

    Snoopy90 New Member

    έχει μια βάση αυτό που λες, και επαρχεία είναι λίγο ποιο ζόρικα (Σερραίος 2 χρόνια ήμουν κάποτε   ). Αθήνα είναι λιγάκι ποιο χαλαρά.
    Αλλά.. δυστυχώς εδώ είμαστε οπισθοδρομικοί, παράδειγμα αν δούμε στο δρόμο ένα Χ τύπο με κολάρο να τον σέρνει μια Υ τύπισα με λέδερ θα τον κοιτάμε σαν εξωγήινοι ενώ Γερμανία θα τους φανεί ποιο νορμάλ (δεν έχω πάει υπόθεση κάνω).
    Το ότι έχουνε ακόμη ταμπου οι περισσότεροι έξω και Εκκλησιαστικά δρώμενα είναι θέματα που με ξενερώνουν. Αλλά δεν ντρέπομαι για αυτό που κάνω στο κρεβάτι μου, μαρέσει πολύ.
    Μπορεί ενδεχομένως στο παρελθόν να έχασα μερικούς φίλους γιατί μάλλον κατάλαβαν κάτι με τα γούστα μου, όμως δεν θα μάρεσε από την άλλη να πιέζομαι και να κρύβομαι για χάρη των άλλων, αυτός είμαι και όπου αρέσω ^_^
     
  5. aethereal

    aethereal Guest

    σχετικά με μια δική μου φωτογραφία ως αβαταρ,
    το έκανα το πείραμα στο παρελθόν και απέσπασα κάτι μυστηριώδη προσωπικά (κι οχι μονο) μηνύματα ατόμων με φανερά έντονα πολιτισμικά κτλ ενδιαφέροντα σχετιζόμενα με
    -τους κέλτες
    -τις φακίδες
    -την ενηλικίωση μου

    ετσι λοιπόν,θα επιμείνω πως άλλη δυναμική έχει ας πούμε μια παρατηρήτρια του BDSM community foroum εν φάρω σ ένα μικρό νησί των Κυκλάδων..
    αβαταρ εμπνευσμένο βέβαια κι εν μέρει απο την πρωταγωνίστρια της ταινίας "Moonrise KingDom"
    με την οποία για ακόμη μία φορά ταυτίζομαι εις το ρόλο της επιτυχημένης παρατηρήτριας
    και φυγάδος μαζι με τον ασορτι αμφιλεγόμενα εκκεντρικό και συμπτωματικά μαυρομάλλη (οπως ο δικός μου) αγαπημένο της..


     
     
    Last edited by a moderator: 2 Ιουλίου 2015