Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Avatar και nicknames χρηστών στο community

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος D. Alessandro, στις 24 Μαρτίου 2015.

  1. фетишoмазох

    фетишoмазох Regular Member

    Όσον αφορά το avatar έχει να κάνει με τη σεξουαλική κατεύθυνση και προσανατολισμό ,τα κολλήματα κλπ και είναι ,ας πούμε,κάτι συμβολικό,τουλάχιστον κατ εμε.
    Όσον αφορά τη φωτογραφία,βασικά είναι για να μην τρομάξετε οι υπόλοιποι ,καθώς ,φέρνω σε καταζητούμενο τρομοκράτη 
    Αλλά πέρα από αυτά,πραγματικά δεν έχω θέμα,θα μπορούσα να βάλω.
    Όσον αφορά το όνομα μου,έχω ξεκινήσει ένα blog ,όπου κάθε τόσο ανεβάζω φωτογραφίες και εικόνες ,θεματολογίας γυναικείας κυριαρχίας[femdom art] και όπου έχω το πλήρες και αληθινό μου όνομα.Το blog είναι εδώ niyemoced.blogspot.com
    Όσο φυσικό και αναγκαίο είναι το ότι είμαι αριστερόχειρ ή το ότι αναπνέω ,άλλο τόσο φυσιολογικά και αναγκαία είναι τα κολλήματα μου,η κατεύθυνση και ο προσανατολισμός μου.Τόσο απλό.Έτσι το νιώθω.Και κανείς δεν μπορεί να το αλλάξει αυτό, γνωρίζει δεν γνωρίζει -το δέχεται δεν το δέχεται.
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Καλά μην το λες έχω μάθει φίλοι μου αποκόπηκαν εντελώς. Είναι θέμα επιλογής για τον καθένα. Εγώ προσωπικά θα πάω να βρω έναν από τους 2 να μου πει πως το κατάφερε. Και δεν ήταν light αυτό που είχε ήταν σκλάβος με όλη τη σημασία της λέξης, είχε υποστεί σωματική και ψυχική κακοποίηση με τη συναίνεση του φυσικά.
     
  3. фетишoмазох

    фетишoмазох Regular Member

    Καλώς ,απλά μιλάω για τον εαυτό μου,δεν μπορώ να γνωρίζω τι ακριβώς συμβαίνει στην κάθε περίπτωση.Πως,που ,πότε και γιατί.
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν κατάφερα, να με παρομοιάσετε με τον Διάβολο ( αν και θα προτιμούσα Μεφιστοφελής...Παρεξηγημένη φιγούρα θα έλεγα, δεν νομίζετε? )...
    Ειλικρινά με τιμάτε φίλτατε @MasterJp χαχαχα...

      
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μην με φτιαχνεις τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    εγω σας το λεω ευθεως, μου πεφτετε ΛΙΓΕΣ !

     

     

     
     
  7. Elune

    Elune Priceless

    Είμαι serial killer και δεν αποκαλύπτω ποτέ την ταυτότητά μου.  
     
  8. фетишoмазох

    фетишoмазох Regular Member

    Α α α εδώ έχουμε σοβαρό πρόβλημα ! 
    Θα βάλω φωτο μου,προειδοποιώ!
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member


    Σε προκαλω, μην παιζεις μαζι μου.... 
    Αγαπαμε σκατοφατσες, καταζητουμενους......
     
  10. ΜΠΡΑΒΟ, αυτός είναι.... ΚΑΦΕΣ.
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Tο ολοκληρο όνομα μου δεν το έχω ουτε στο φατσοβιβλιο ... Όσο για την μούρη μου την έχω βάλει κατα καιρούς , όπως με έχουν δει κ απο κοντά!!!
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor


    Aν ήμουν gay, έπεφτα στα πόδια σου και σου ζήταγα να με παντρευτείς, τώρα κιόλας...
    Θεός χαχαχα...