Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM & ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος makonen, στις 2 Οκτωβρίου 2006.

  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Eva ο άνθρωπος μια προσωπική γενική παρατήρηση έκανε .
    αυτό που εγραψε λοιπόν δεν σημαίνει πως όσες είναι εδώ είναι άσχημες. Για παράδειγμα μια γυναίκα που δεν είναι ωραία μπορεί να είναι πολύ περισσότερο sexy από μια ωραία γιατί έχει τύπο ακτινοβολία κτλ ενώ η ωραία είναι μπάζο σε ΟΛΑ τα άλλα κτλ κτλ...

    Υπάρχουνε διάφοροι συνδιασμοί για να το ερμηνεύσεις
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Aν τα έγραφε αυτά που έγραψες Κωνσταντίνε ... ίσως και θα το έσωνε.
    Αλλά τώρα με τον τρόπο που τα έγραψε, έβαλε τα χέρια του και έβγαλε τα μάτια του.
    Ο καθένας είναι υπεύθυνος γι αυτά που λεει και που γράφει και κρίνετε από αυτά.
    Ας πρόσεχε.
     
  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: BDSM & ΓΥΝΑΙΚΕΣ

    Τι σημαίνει για σένα ωραία γυναίκα η ομορφιά δεν είναι υποκειμενική;
    Η μήπως μια όμορφη γυναίκα που η επιθυμίες τις βρίσκονται γύρω από το bdsm
    Βγαίνει στον δρόμο και βρίσκει αυτό που θέλει; αν εσύ πιστεύεις ναι τότε για σένα το bdsm είναι ένα παιχνίδι ηδονής και τίποτα άλλο. Δικαίωμα του καθενός να το βλέπει όπως θέλει και σεβαστό.


    Πιστεύω πως ένας πολύ μικρός αριθμός γυναικών που ασχολούνται με το bdsm στην Ελλάδα μπαίνει και ψάχνει στο διαδυκτιο όπως και πολλοί άντρες.
    Μην παίρνουμε ως μέσο συγκρίσεις για τα μέλη που ασχολούνται με το χώρο μόνο από το φόρουμ και από το irc.
    Όλα αυτά μπορεί να φέρουν κορεσμό μέσα μας και να μας κάνουν κάποια στιγμή να αποτραβηχτούμε από την onlineαναζήτηση. δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουμε στον χώρο.
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: BDSM & ΓΥΝΑΙΚΕΣ

    Αγαπητέ Γιαννάκη, έχεις βάλει εκείνο που υποτίθεται έχεις μέσα στο κεφάλι σου..... να δουλέψει λιγάκι?
    Πιστεύω πως όχι.
    Αν το κάνεις κάποια στιγμή, ποτέ δεν είναι αργά, κούκλε και θεέ του φόρουμ,
    ίσως διαπιστώσεις ότι μπορεί μία γυναίκα όπως και ένας άντρας φυσικά, να ασχολούνται με το φόρουμ γιατί τους αρέσει και όχι γιατί δεν έχουν να κάνουν κάτι καλύτερο.
    Ελπίζω να κατάλαβες αυτά που έγραψα γιατί δυστυχώς δεν ξέρω να ζωγραφίζω.
    Εάν μπήκες εδώ, κύριε τέλειε, για να βρεις να ξεχαρμανιάσεις, μάλλον είσαι σε λάθος φόρουμ.
    Όπως είπαν και οι προηγούμενες Κυρίες, εγώ εκτός από άσχημη είμαι και κοντή και χοντρή        
     
  5. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: BDSM & ΓΥΝΑΙΚΕΣ

    είναι ιδέα μου, ή ξεφύγαμε από το κατά τ' άλλα ενδιαφέρον θέμα που έθιξε ο makonen?
    λέω εγώ τώρα...
     
  6. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: BDSM & ΓΥΝΑΙΚΕΣ



    Αυτή τη στιγμή νιώθω μεγαλο θυμό γιατι πιστεύω πως δέχομαι πυρά ΑΔΙΚΗΣ επίθεσης
    και αν δεν ειναι πότε καλή ιδέα να απαντάω κάτω απο ψυχολογικά φορτισμένη κατάσταση
    δεν μπορώ να το προσπεράσω ετσι απλά γιατι η σιωπή μου θα ερμηνευόταν ως ΕΝΟΧΗ
    και ετσι λοιπόν :

    Τελικα ειχα δίκιο οταν ελεγα οποιος εχει την μυγα μυγιάζεται !!!
    Εγω δεν μιλησα για καποιον απο εσας. Ηταν οπως ειπε και ο Κωσταντίνος
    υποκειμενική και ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ γνώμη μου ..και ο καθενας εχει το δικαιωμα γνώμης
    αλλωστε για να μιλήσω χρησιμοποιώντας δικές σου λέξεις. Η Γνώμη ειναι
    σαν την κολοτρυπίδα. Ο καθένας εχει και απο μία.

    Επίσης σε αντίθεση με μερικους που απαντησαν σε αυτο το post. Εγω δεν πρόσβαλα
    κανένα και δεν εκανα επίσης επίθεση προς κανένα μελλος αυτού του forum.
    Το να ζητήσω συγνώμη απο κάποιον που με βρίζει χωρις εγω να τον εχω
    προσβάλει, αυτο θα ηταν το ποιο τρελό που θα μπορούσα να κανω και δεν πρόκειται.

    Επίσης δεν εχω κόμπλεξ ή φοβο το να χαρακτηριστώ κομπλεξικός ή αξεστος απο κάποιον
    που τα μηνυματα του δείχνουν ακριβώς αυτό που κατακρίνουν.

    Για ηρεμήστε λοιπόν και δείτε τα πραγματα σφαιρικά και αν καποιες προσωπικές σας
    ανασφάλειες σας κάνουν να νίωθετε οργή δεν εχετε το δικαίωμα να επιτείθεστε σε
    κάποιον που δεν αναφερθηκε σε εσας.

    Οση ευγένεια σπείρετε τόση ευγένεια θα εισπράξετε.
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: BDSM & ΓΥΝΑΙΚΕΣ

    Τι έγινε και έχασα την μπαλίτσα μου??
    Μιλάς εσύ για ευγένεια?
    Ο σωστός ????????
    Που μπήκες και τα έβαλες με θεούς και δαίμονες?????
    Ανασφάλειες Γιαννάκη???????? Εξ ιδίων κρίνομεν τα αλλότρια ή είναι πάλι η ιδέα μου?
    Για μαζόξου, που λέει και κάποιος άλλος εδώ μέσα, κάνε την αυτοκριτική σου αγοράκι μου, κύριε perfect      
     
  8. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: BDSM & ΓΥΝΑΙΚΕΣ

    Aς σταματήσουμε το θέμα εδώ γιατι το βλέπω να μετατρέπεται το thread σε flame.
    Ήδη ειμαστε εκτός θεματος εδω και αρκετα posts.

    Οσοι διαβασαν εκριναν απο μονοι τους και εβγαλαν τα συμπερασματα τους
    δεν χρειαζεται να μονοπωλήσουμε το thead μετατρεποντας το σε προσωπική
    διαμάχη.

    Εγώ ο mr perfect οπως λες, βάζω εδώ την τελεία μου εδώ χωρίς να νιωθω την αναγκη
    να εχω τον τελευταιο λόγο. Δεν ειναι της ηλικίας μου.

    Αν κάποια κυρία απο εσας θελήσει να συνεχίσει αυτό το θέμα μετά απο απο αυτό μου το
    post δεν θα βρεί απαντηση.

    Φαντάζομαι θα εχει γίνει ανουσιο πια και κουραστικό και για τα υπόλοιπα members του
    forum. Το Thread καταντησε Reality show και τα βαριεμαι αυτα.
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: BDSM & ΓΥΝΑΙΚΕΣ

    Cool John...Cool  
     
  10. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: BDSM & ΓΥΝΑΙΚΕΣ

    Λοιπόν για να τελειώνουμε.

    Μια μικρή κοινότητα ειμαστε ας μην τσακωνόμαστε και την κάνουμε ολοένα και
    μικρότερη.

    Συγνωμη για όλες οσες προσβλήθηκαν απο αυτά που παρερμήνευσαν αυτά που εγραψα.
    Δεν ηξερα κανεναν και απο χθές. Νέο μελλος ειμαι και μην γνωρίζοντας κανένα δεν
    είχα και την παραμικρή όρεξη ή προθεση να προσβάλω κανεναν απο τα εκλεκτά
    μέλη της κοινότητας.

    Η ζωη ειναι υπερβολικά μικρή για να την αναλώνουμε σε μαλακιες (συγνώμη για την
    έκφραση)

    Ειρήνη ρε παιδια !!!

    (και δεν εννοω καμια κοπελα με αυτο το ονομα, ας μην παρεξηγηθεί και αυτή !)
     
  11. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Ειρήνη;;;

    Τι έχεις να πεις για την κοπέλα μου την Ειρήνη ρε!!!



    <Πλάκα κάνω! Χα!>  
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: BDSM & ΓΥΝΑΙΚΕΣ

    Γιαννακη δεκτη και πολυτιμη η συγνωμη σου!
    Παμε παρακατω τωρα...
    Σιγα σιγα στο επομενο βηματακι!