Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM Γνωριμίες βάση συμμετοχής ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος noone, στις 19 Νοεμβρίου 2011.

  1. noone

    noone Regular Member

    Καλησπέρα σας! Είμαι 21 χρονών (και όχι 31, όπως λέει στα δεξιά), με τα στοιχεία που λέει δεξιά στο προφιλ μου (ναι, αυτά είναι αληθινά) και αυτός είναι ο λόγος που βρίσκομαι εδώ και γράφω αυτές τις γραμμές.

    Κάπου εδώ είναι και το πρόβλημα. Όταν θες να ξεκινήσεις να γνωρίσεις κάποιον μέσα από μια κοινότητα το πρώτο πράγμα που κοιτάς είναι η φήμη του σε αυτήν ώστε να έχεις μία πρώτη ιδέα για το αν είναι σχετικά αξιόπιστος ή όχι. Αυτή η φήμη στηρίζεται κατά βάθος στα posts που έχει ο καθένας και στο πόσο καιρό είναι γραμμένος στην ιστοσελίδα αυτή. Εγώ σήμερα ολοκληρώνω 3 χρόνια ακριβώς σαν εγγεγραμμένος χρήστης αλλά από posts τίποτα.

    Θα μου πείτε "ξεκίνα να γράφεις να σε μάθουμε". Οκ, αλλά τι? Έχω την εντύπωση (μιας και δεν έχω δοκιμάσει ακόμα) ότι γουστάρω τρελά τον χώρο του bdsm αλλά αφού δεν έχω κάνει τίποτα να γράψω τι και για τι? Θα καταντήσω να τρολάρω και δεν μου αρέσει.

    Όλες οι απόψεις δεκτές. Ευχαριστώ.
     
  2. WeirdJohn

    WeirdJohn New Member

    Απάντηση: BDSM Γνωριμίες βάση συμμετοχής ?

    Γεια σου και σένα. Γράψε για αυτά που σου αρέσουν ή νομίζεις πως θα ήσουν καλός. Γράψε για τις απορίες σου σχετικά με τον χώρο. Η μια ερώτηση φέρνει την άλλη και σε λίγο βρίσκεσαι με δεκάδες posts χωρίς να το καταλάβεις. Το γράψιμο δεν είναι ντροπή. Αντίθετα το να κρύβεσαι ή να φοβάσαι είναι κακό.
    Φιλικά,
    Γιάννης
     
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Μπορείς να ξεκινήσεις με ερωτήσεις αλλά και με τις φαντασιώσεις σου.
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: BDSM Γνωριμίες βάση συμμετοχής ?

    Ξεκινα με τις επιθυμιες σου, τις αναγκες σου, τους φοβους σου, αυτα που φαντασιωνεσαι....αντε και καλα γραψιματα μικρουλη, χωρις ντροπη.