Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM ΚΑΙ OFF TOPIC DISCUSSION

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouo_skilaki, στις 10 Δεκεμβρίου 2007.

  1. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Δεν σε βλέπω να αλλάζεις σύντομα κοπελιά! χαχαχα
     
  2. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    αυτο τους ελεγα κ γω αλλα μου λεγανε ποτε μην λες ποτε.... θα μου πεις η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια, να τους την χαλασω; 
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    +1

    (Demoness μην με αντιγράφεις!   )

    απλά να συμπληρώσω ότι αρκετές φορές βγαίνουν και ενδιαφέροντα θέματα και ακούγοντε ενδιαφέροντες απόψεις και απο τα off topic  
    ναι είμαι λάτρης του τυχαίου ...
     
  4. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Εδώ ο Παναθηναικός και η ΑΕΚ δεν μπορούν να σταυρώσουν πρωτάθλημα θα το πάρει ο Εργοτέλης?????
     
     
  5. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Νωρις ειναι ακομα... κατσε να περασει ανωδυνα το derby της κυριακης.......
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    γιατί ασχολήστε με υπαλλήλους ;

    τα 2 "λ" που πάνε μετά το "η" ή πριν ;
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Σωστά το έγραψες  
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    ευχαριστώ γιατί από δημοτικό που έκανα γραμματική που να θυμάμε...
     
  9. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    ποιος είναι ακριβώς υπάλληλος και ποιανού;;   Ε μόνο αυτό μένει να ακούσουμε!!  
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Οι θεωρίες συνομωσίας που μου άρεσαν πολύ μέχρι και τα 20 φίλε blindfold δεν με αγγίζουν πλέον   Όποιος έχει τα κότσια ας χτυπήσει τους παίκτες που πέρνει ο Κόκκαλης.Ο δικός μας πάντως δεν μπορεί.Και μία καλή μεταγραφή να κάνει του βγαίνει σε κακό (βλέπε Βίκτορ πέρσι αν και τον πήρε με μπαταρισμένο πόδι)
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Επισης πολυ καλες μεταγραφες ηταν ο Τσαγκαρακης,ο Σπαθας,ο Καζναφερης κτλ κτλ κτλ.Μην συνεχιστει δεν θα το αντεξετε ...
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    τον Βασσαρα ξεχασατε!