Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM ΚΑΙ OFF TOPIC DISCUSSION

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouo_skilaki, στις 10 Δεκεμβρίου 2007.

  1. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Ο Βασσάρας ο άνθρωπος προσπάθησε να πάει ενάντια στο κύμα των υπολοίπων
     
  2. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Ειδικα οι βαζελοι παρακαλειστε να μην μιλατε ειδικα φετος για διαιτησια... δεν εχω δει αλλη ομαδα που να εχει το οικονομικο πακετο "10παιχτες+πεναλτυ" 
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Δεν ειναι μονο βαζελοι,ειναι και καβουρες!!  
     
  4. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Δε ξέρω τι λέτε αλλά είμαι ΚΑΕ Παναθηναικός.Από εκεί και πέρα δεν ξέρω τίποτε άλλο  
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Παρακαλουνται οσοι εχουν κακοποιησει το ποδοσφαιρο στον μεγιστο βαθμο που μπορουν να μην ομιλουν για αθλητισμο.
     
  6. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Συνεχίζω να παρατηρώ το ίδιο φαινόμενο...το off topic discussion με μαθηματική ακρίβεια θα ξεπεράσει κάθε bdsm κατηγορία...και αναρωτιέμαι:είναι τυχαίο το γεγονός και η δήθεν ανάγκη να συζητάμε σε αυτό το forum και θέματα πέραν του bdsm ή απλά η πλειψηφία των ανθρώπων εδώ μέσα δεν έχει καμία πραγματικά σχέση με το χώρο...
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: BDSM ΚΑΙ OFF TOPIC DISCUSSION

    Το 2ο ..
     
  8. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Ίσως να έχει κάποια σχέση απλά αυτή να είναι ταυτόχρονα... αγάπης και μίσους  
     
  9. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    μπα θα στην αναγκη το offtopic θα μπει moderated και τα νεα θρεντς θα πρεπει να εγκρινονται πρωτα
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Χμμμ... αυτό θα ήταν too much, IMO.
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Συμφωνω απολυτα! 
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Τώρα ήθελα να γράψω κάτι για τον ποδοσφαιρικό αγώνα χθες αλλά βλέπω το post του your_slave666 διαγράφηκε