Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM ΚΑΙ OFF TOPIC DISCUSSION

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouo_skilaki, στις 10 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Απο οσο ηξερα απαγορευονταν οι αθλητικες συζητησεις.Αλλαξε κατι ?
     
  2. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    Δυστυχώς οι περισσότερες συζητήσεις ενώ ξεκινούν καλά καταλήγουν ανούσιες χαζο-κουβέντες του στύλ "Τι θα φάμε το βράδυ". Κοινώς, άσχετες απαντήσεις με το αρχικό θέμα, και πάντα απο τα ίδια άτομα. Υπάρχουν και τηλέφωνα...

    Πολλές φορές θέλω να απαντήσω σε ένα νήμα, αλλά έχουν γραφεί τόσες απαντήσεις μη-σχετικές με την αρχική ερώτηση που χάνω και το ενδιαφέρον αλλά και την ουσία.

    Το ερώτημα που τέθηκε αρχικά λοιπόν έχει απάντηση...Πολλοί επιθυμούν το σέτ κουβεντούλα (λέμε και καμιά μαλακία να περάσει η ώρα)-καφές-τσιγαράκι παρά συζήτηση. Το off topic πρέπει να υπάρχει. Το θέμα είναι το γενικό Μ/μας attitude.

    Vanda.
     
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    too much το ενα too much το αλλο, σε λιγο θα γινουμε offtopic. σαν κατι αλλα σιτες που εχουν πιο πολλα θεματα στα offtopic παρα στα ontopic
     
  4. Emma

    Emma Contributor

    Οκ... τί να σου πω. Εσύ ξέρεις καλύτερα. Εγώ απλά τη γνώμη μου είπα  
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.Σε ένα bdsm forum υπάρχει ανάγκη να έχουμε και off topic συζητήσεις.Εμένα αυτό που με ΄΄ενοχλεί'' είναι ότι από τα 10 τελευταία posts τα 5 ανήκουν στο off topic.Δεν ζητώ να αλλαχτεί κάτι,απλά το θέτω σαν παρατήρηση για προβληματισμό.Κι εγώ θέλω να μιλήσω για αθλητικά αλλά δεν θα το έκανα μέσα σε κανένα thread κανενός.Μπορεί να απαντάω σε ελάχιστα από αυτά όμως διαβάζω όσο μπορώ γιατί αυτό το μέρος εμένα προσωπικά μου προσφέρει πολλά...
     
  6. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Εδώ είναι Βαλκάνια,υπακούμε στους δικούς μας κανόνες.Μάλλον ο καθένας στον δικό του προσωπικό κανόνα.Και σίγουρα πάντως όχι όλοι σε έναν.Κάτι τέτοιο στην Ελλάδα είναι ουτοπικό  
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν έχετε αναρωτηθεί ότι αρκετά θέματα ίσως έχουν εξαντληθεί ;