Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM ειναι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 11 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    dora_salonica θα μου κάνεις ιδιαίτερα?  
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    κανε ραφτινγκ...
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    μπα προτιμώ το whipinggg
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    BDSM ειναι να καβλωνεις , να χυνεις ανεπαναληπτα και να αγνοηεις καθε μαλακα που σου λεει οτι εισαι ανωμαλος ....
     
  5. Kits

    Kits Contributor


    εσυ μπήκες κατευθειαν στο hard core... 
     
  6. savra

    savra Guest

    ή και το ανάποδο  
     
  7. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Απάντηση: BDSM ειναι...

    BDSM είναι...

    Εμπειρίες άγνωστες που δεν έχω βιώσει ακόμα, αλλά που επλπίζω να βιώσω κάποια μέρα στη ψυχή και στο σώμα μου.

    Το Forum

    Οι Συναντήσεις της Θεσσαλονίκης

    Η Μinalis που μου έδειξε, πριν από μερικά χρόνια, μέσα από τις δικές τις σκέψεις και εμπειρίες την ομορφιά του.

    Ό,τι FETISH

    Αυτό που με διεγείρει σεξουαλικά, πνευματικά και ψυχικά.

    Οι άνθρωποι που έχω γνωρίσει, άμεσα και έμμεσα. Που είναι σχετικοί με αυτό. Που τους εκτιμώ και τους ευχαριστώ για ό,τι μου έχουν προσφέρει. Που το αγαπούν και το τιμούν, το ζουν και το χαίρονται. Που όταν κάτι δεν πάει καλά και νιώθουν άσχημα κάτι κάνουν και ξανά το βιώνουν ακόμα πιο έντονα, ακόμα πιο ποιοτικά. Είναι οι άνθρωποι που θέλω να γνωρίσω καλλίτερα και βαθύτερα.

    Η απουσία του από τη ζωή μου μαρτυρική (βρε μήπως μου αρέσει?)αλλά η επιθυμία μου να το ζήσω πραγματικά μια μέρα με κάνει ακόμα να προσπαθώ να ασχολούμαι με ό,τι έχει σχέση με αυτό.

    Η φαντασία μου για το τι θέλω να κάνω σχετικά με αυτό. Φαντασία μου πλανεύτρα όμορφη, γλυκιά και ψεύτρα.

    Να θέλω και να μην έχω. (Κάποιος άλλος μου το είπε.)

    Το αντίθετο του εγωισμού.

    Έρωτας.

    Το φως της καθημερινότητας περνάει μέσα από το πρίσμα του BDSM και βγαίνει πολύχρωμο.
     
  8. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: BDSM ειναι...


    ποιητικό  
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    BDSM είναι να κολυμπάς ανάμεσα στους καρχαρίες γελώντας και χύνοντας με το άγγιγμά τους...
     
  10. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: BDSM ειναι...

    Ναι αν συμπεριλάβουμε και το χέσιμο που θα' χεις ρίξει...  
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

  12. Master

    Master Regular Member

    Απάντηση: BDSM ειναι...

    Συμφωνω με την ΜΙΡΕΛΛΑ.Ε οχι και χομπυ το BDSM,εκτος εαν το χομπυ ειναι τροπος ζωης καποιου.