Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM & εμφανιση!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 28 Ιουλίου 2011.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μάλλον πρέπει να γίνεις πατσαβούρης σαν κι εμένα...Οι όμορφοι δεν έχουν τόσο πέραση, όσο νομίζει το πλήθος χαχαχα...
    Όσο ασχημότερος, - φτάνει να έχεις αέρα "καταραμένο" και "αλλόκοτο", δηλαδή να είσαι τίγκα και τίγκα να μην το παίζεις απλά - και τόσο γεμάτο "κρεβάτι" έχεις...  

    Πηγή: Εγώ και η ζωή μου  
     
  2. Apolytos

    Apolytos I am back bitches

    Με προβλημάτισες! Θα αρχίσω να βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο μέχρι να παραμορφωθεί μπας και χτυπήσω κανά καλό γκομενάκι  
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Whatever,

    Παλιό μέλος εδώ μου είχε πει κάποτε '' Κάπου πρέπει να υπάρχει ο κατάλληλος άνθρωπος για τον καθένα από μας, που θα μας νοιαστεί και θα μας φροντίσει... Ίσως να πέφτεις σε ακατάλληλους ανθρώπους, γιατί είσαι υπερβολικά όμορφη και όλοι μα όλοι σε πλησιάζουν, και μερικοί σίγουρα με ιδιοτέλεια. Αν ήσουν λιγότερο όμορφη τα πράγματα θα ήταν πιο εύκολα για σένα... (και για μένα, αν ήμουν λίγο πιο χαζή ρε γμτ...) ''


    Tζίζας, have no mercy!... ασταδιαλα.
     
  4. Apolytos

    Apolytos I am back bitches

    Μερικοί με ιδιοτέλεια. Οι άλλοι;
    Το ότι είσαι όμορφη αυξάνει πληθυσμιακά και τους μεν (ιδιοτελείς) και τους δε οπότε δεν νομίζω να αποτελεί σοβαρό πρόβλημα η εμφάνιση.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    To ό,τι είσαι όμορφος/η αποτελεί σοβαρό ζήτημα/πρόβλημα για τους κακεντρεχείς, το χω νοιώσει στο πετσί μου.  

    Παντού κόμπλεξ!
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μπορεί ν' αποτελεί πρόβλημα τ' οτιδήποτε καθώς και τ' οτιδήποτε ν' αποτελεί "θεμέλιο"...
    Ο καθένας/καθεμία έχει τα θέλω του τα οποία και αλλάζουν βάσει χρονικών συγκυρίων/εμπειριών/κορεσμού...
    Όποιος/α πει ότι θα πήγαινε ποτέ με κάποιον/α που αισθητικά δεν θα του έκανε καθόλου...
    Συμπαθάτε με αλλά για μένα θα έλεγε καταπληκτική μπούρδα...
    Μετά αν μια καλή εμφάνιση, θα συνοδευόταν και από άλλα χαρακτηριστικά τα οποία θα μπορούσαν να ποικίλουν για τον καθένα από εμάς ( καλή ώρα, γυναίκες με λίγο για τα κριτήρια μου μυαλό, η χαμηλού επιπέδου, πόσο μάλλον "κότες"/υστερικές/ανώριμες, μαζί μου δεν φτουράν πολύ έως καθόλου που να είναι γκομενάρες )....

    Αλλά De gustibus non est disputandum...

    Υ.Γ. Όποιος/α θεωρεί ότι ομορφιά=ηλιθιότητα/επιφάνεια...Η άδειο κουφάρι...Δεν έχει καταλάβει τίποτε...
     
    Last edited: 5 Ιουνίου 2015
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Δεσποζούσης σημασίαsch η εμφάνιξις για τον θανάσσι, σε σημείο που παλαιότερα να "φιλτράρω" μακρυά από το βλέμμα μου συμπεριφορικές ερυθροσημαιούλες ή/και καραγκαγκάν ασυμβατότητες.

    Πέρα από τα χαρακτηριστικά, δίνω βαρύτητα και στον "αέρα" του άλλου: πώς κινείται, πώς "στήνεται" στον χώρο, κλπ.

    Σημαντικό επίσης, ίσως και σημαντικότερο όλων, είναι αυτό που λέει η @Madeleine Rk: να βγάζει κάτι το θετικό το άλλο άτομο, να σου φτιάχνει τη διάθεση.
     
  8. Κι εγώ έχω υψηλά στάνταρ επιλογής, όσον αφορά την εμφάνιση της άλλης.
    Είμαι καλομαθημένος και ανυπόφορα εστέτ.
     
  9. Black swan

    Black swan Regular Member

    Η ομορφιά είναι ένα δώρο ... Αλλά όταν ανοίγεις ένα δώρο ... Σκίζεις με μανία (τις περισσότερες φορές) το περιτύλιγμα για να δεις τι έχει μέσα  ....
     
  10. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...Δεν πρέπει να κοιτάμε την εμφάνιση μόνο. Υπάρχει και η προίκα
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μπουζουκόβιος προικοθήρας;  


    Αγαπάω ένα κορίτσι
    ένα φίνο γυναικάκι
    κι αν δεν παίρνει προίκα, σπίτι
    δεν μου καίγεται καρφάκι.

    Χλάπα χλούπα, χλάπα χλούπα
    παίζω εγώ το μπαγλαμά
    νριγκι ντρίγκι, ντρίγκι ντρίγκι
    τι τα θέλω τα λεφτά.

    Άλα!

    Μπατιράκια και τα δυο μας
    μεροδούλι μεροφάι,
    ξεροσφύρι την περνάμε
    κι όπου βγει και όπου πάει.

    Χλάπα χλούπα, χλάπα χλούπα
    παίζω εγώ το μπαγλαμά
    νριγκι ντρίγκι, ντρίγκι ντρίγκι
    τι τα θέλω τα λεφτά.
     
  12. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    καλά γέλα εσύ.
    εγώ είχα αγάπη με την αθηνά ωνάση,
    ταυτιζόμουν με το αβάσταχτο φορτίο της
    να έχει πολλά λεφτά αλλά καθόλου οικογένεια (εγώ έπασχα απο το αντίθετο σύνδρομο βέβαια.)

    Εκείνη βέβαια με πρόδωσε και πήγε και παντρεύτηκε εκείνο το ρουκλεμέ, τον σαλεπιτζή, τον αμορόζο που την έκανε βόλτες με το άλογο.

    Λες και μπορεί το άλογο να σπινιάρει στα φανάρια όπως το παπάκι μου  


    ...Βάστα φτωχή καρδιά και μη ραγίζεις, έχει και ο Νιάρχος εγγονές.