Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και ηλικία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 2 Νοεμβρίου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Γιατί να μη διαλέξεις και τις δύο, βρίσκοντας, καλού κακού, και μία τρίτη;
     
  2. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: BDSM και ηλικία

    Γιατι Eri μου, αν λεω και τα 10 χρονια που κρυβω και μου πει ο αλλος "μια χαρα κρατιεσαι", θα του σβουριξω τη τσαντα στο κεφαλι. 
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Εμείς, νεότατοι είμαστε. Αλλά μας κούρασε ο πανσεξουαλισμός.

     
     
  4. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Εγώ πάλι έχω άλλη πετριά. Από παιδί σε κάθε ηλικία που βρισκόμουν και βρίσκομαι τη θεωρώ την καλύτερη ηλικία... τις υπόλοιπες ηλικίες, αυτές που πέρασα και θα περάσω τις χειρότερες... 
     
  5. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: BDSM και ηλικία



    + 12.457 !


     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Συμφωνούμε, elfcat. Αυτή είναι η καλύτερη μας ηλικία.

     
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2008
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Με μπερδεψες elfcat. Η καθε ηλικια που βρισκοσουν και θεωρεις καλυτερη, δεν ειναι ιδια με αυτη που περασες και θεωρεις χειροτερη?
     
  8. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Όταν βρσκόμουν σε μια ηλικία τη θεωρούσα την καλύτερη. Στην επόμενη ηλικία θεωρούσα αυτή καλύτερη και ότι η θεωρία για την προηγούμενη ηλικία μου ήτο εσφαλμένη. 
     
  9. cider

    cider Kitchen master

    Re: Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Σε τέτοια ηλικία δεν με παίρνει πια...
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Ευχαριστω. Ηταν λιγο μπερδεμενο πριν. 
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Ερώτηση προς πρεσβύτερους: πολλές φορές θεωρούν κοντόφθαλμους ,όσους και όσες περιορίζουν ή θεωρούν περιορισμένο ή θέλουν να περιορίσουν κοκ τις μεγαλύτερες ηλικίες για δικούς τους λόγους.Δε ρίχνω δίκιο,δε ρίχνω άδικο.
    Αυτοί ,όμως, στην ηλικία των δεύτερων ,όμως,τι έλεγαν;Πως αντιμετωπίζαν Πριν τα πρώτα -αντα ,τα πρώτα-δεύτερα -άντα,τα -ήντα κοκ ;
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Όταν ήμουν 20 δεν πίστευα ότι υπάρχουν τα σαράντα. στα 30 άρχισα να υποψιάζομαι ότι πράγματι υπάρχουν τα 40 αλλά ήμουν σίγουρη ότι αυτό ισχύει μόνο για τους άλλους. Τώρα στα σαράντα περνάω καλύτερα από ποτέ, οπότε τζάμπα όλα τα προηγούμενα. Όταν φτάσω στα 50, (αν φτάσω) ρώτησε με ξανά