Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και κατινιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SensualTorturer, στις 6 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Jomaru

    Jomaru Guest

    ναι και σε μεγαλο βαθμο... ο βασικος λογος που εκοψα τις συναντησεις..... προσφατα μου ειπαν οτι την χρονια 2005 υπηρξα σκλαβος μιας κυριας απο εδω... ττσσσ με την διαφορα οτι εγω τοτε ημουν στην αγγλια ! γοουου χογκαν τι ακουσαμε παλι και αλλα πολλα.. να τα πω?  
     
  2. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Λοιπόν Jomaru εγώ πάλι προσφάτως άκουσα πως ήσουν δικός μου σκλάβος, αλλά πριν το 2005. Αμάν πια καμία δεν έχεις αφήσει  . Αν μάθω και λεπτομέρειες για το τι σου έκανα, μου έκανες και αν περάσαμε καλά θα σου τις μεταφέρω άμεσα με το νι και με το σίγμα.  
     
  3. Eri

    Eri



     

    Μια απο τα ιδια.....
     
  4. skia

    skia Contributor

    κατινιά??? πού την είδατε???
    όχι βρε παιδιά, σιγά μην υπάρχει κατινιά. ούτε κουτσομπολιό υπάρχει. απλά, ένα μικρό κοινωνικό σχόλιο σε μορφή χιονοστοιβάδας ενίοτε, και όποιον πάρει ο χάρος. σιγά τα αυγά....
       
     
  5. Jomaru

    Jomaru Guest


    τελικα εχω τρελλη περαση στις φαντασιωσεις του κοσμου χαχα

    οταν λες θα μου τις μεταφερεις? πρακτικα?  
     
  6. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Σκεφτόμουν κάτι σε πιο λεκτικό και ... κατινίστικο !!!  
     
  7. Εκείνος που με κατηγορεί πίσω από την πλάτη μου, με φοβάται, εκείνος που με παινεύει ανοιχτά, με βλέπει αφ’υψηλού.

    Ανατολίτικη σοφία
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

     

     
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δεν έχει κατινιά γιατί καμιά ή κανένας δεν ονομάζεται (τουλάχιστον επίσημα)... Κατίνα.

    Ανεπίσημα όμως έχει. Και είναι βρε αδελφέ τόση που δεν είναι μετρήσιμη, γιατί είναι απέραντη. Οπότε, αφού είσαι βέβαιος ότι υπάρχει και ότι θα σου έρθει, κάνεις υπομονή και περιμένεις. Μετά το διασκεδάζεις με αυτόν(ήν) που κατινιάζει, με το ζόρι που τραβά και το άγχος του αν θα πετύχει ή όχι.

    Πάντως δεν μου αρέσει η λέξη κατινία, είναι ρατσιστικό για μια που θα λέγεται Κατίνα και δεν είναι κατίνα. Ας το πούμε κουτσοπολιό ή κακεντρεχές σχόλιο. Τι χρωστάνε οι Κατίνες; (Πάντως η θεία μου, συγχωρμένη πλέον, δεν ήταν κατίνα.)
     
  10. gaby

    gaby Guest

    @john_slave96

    la catin = la putain για την ακρίβεια, από το Petit Robert βγαλμένο. Εμείς τη λέξη την πήραμε απ το γαλλικό κατευθείαν, που ίσως να σχετιζόταν αρχικά με κάποια Κατρίν, μεγάλη η χάρη της, πήρε πάνω της τέτοια ευθύνη  
     
  11. skia

    skia Contributor

       
     



  12.  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014