Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και κατινιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SensualTorturer, στις 6 Φεβρουαρίου 2009.

  1. gaby

    gaby Guest

    Έχει διαφύγει της ανάκλησης από την ασημότητα τούτο εδώ το σημαντικό νήμα. Αν λύσατε το θέμα "υποτακτική χαζογκόμενα", με αυτό θα δυσκολευτείτε περισσότερο.

    Για να θυμούνται οι παλιού και να μαθαίνουν οι νέοι, ξαναθέτω το ερώτημα

    Ποιες είναι οι απόψεις σας;
     
  2. gaby όπως πάντα εξαιρετική...
    Παντού υπάρχει κατινιά, αλλά στο χώρο μας φαίνεται περισσότερο γιατί ο κύκλος είναι μικιός.

    Βγήκα για γκαιφέ τις προάλλες με παρέα βουδουσουματζήδων και μετά τας πρώτας τυπικάς ατάκας περί...
    πως περάσατε στο εξοχικό σας το ΣΚ? Με άρχισαν (όπως κάνουν και οι περισσότεροι) σε ένα κατινάζ που δεν
    είχε προηγούμενο (τι δουλειά είχα να ακούσω τι κάνει το Μ/s ζεύγος στην Κ..., αν τα σπάσανε, πόσο κακός και ψυχάκιας είναι ο Κ.... τσι και άλλα πολλά?).

    Αχ, ο κόσμος είναι κακούλης και δεν ασχολείτε με την γκαμπούρα του, αλλά με τις ζωές των άλλων.
     
    Last edited: 24 Φεβρουαρίου 2015
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Τωρα με ποια κυκλοφορει οτι ειμαι;

    Αντιστοιχο του δεν μας νοιαζει να μαθουμε για ενα ζευγαρι που κανει m/s στην Κρητη, αλλα μολις το μαθαμε. Δεν ηταν αυτο κατινια; Οχι;




    @gaby νομιζω οτι ειναι προβλημα των ανθρωπων που συμμετεχουν στις διαφορες κοινοτητες και οχι του bdsm γενικως. Επισης το κανουν χωρις να το καταλαβαινουν πολλες φορες.
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Από την μια και μοναδική συνάντηση που πήγα, γιατί εντάξει το forum δεν το μετράω το βλέπω αλλιώς, δεν αποκόμισα καλή εντύπωση. Το γεγονός ότι κάποιος σνομπάρει εμένα δεν με ενοχλεί. Το γεγονός ότι κάποιοι κρατούν ύφος πάλι δεν με ενοχλεί. Ούτε καν ο ανταγωνισμός που μπορεί να υπάρχει μεταξύ των ζευγαριών δεν με ενοχλεί. Είμαι της λογικής ότι ο καθένας είναι για την πάρτη του.

    Εκείνο όμως που πραγματικά με έβγαλε από τα ρούχα μου, και έριξα το δικό μου άκυρο στις συναντήσεις, ήταν η παραβίαση της μυστικότητας και της ειλικρίνειας. Δηλαδή εμπιστευτικές πληροφορίες που μπορεί να μοιραστείς με κάποιον που ταιριάζει η φιλική σου παρέα, που τις λες όταν έχεις πιεις και δυο ούζα παραπάνω, να μοιραστούν στη διαπασών, δεξιά και αριστερά, παρότι έχει γίνει έντονη υπόμνηση ότι δεν πρέπει να γίνει αυτό.

    Το φαινόμενο βέβαια αφορά και άλλες παρόμοιες ομάδες, που να δεις τι γίνεται με τις θύρες, ποιος είναι πιο κοντά στον ομάδα κτλ.
    Επίσης με αυτούς που ασχολούνται με μηχανές, πάλι τα ίδια.
    Και γενικά όπου επικρατεί ο φανατισμός, τα ίδια σκατά.

    Τα περισσότερα προβλήματα, με 2 - 3 βότκες παραπάνω, λύνονται                    
     
  5. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    και που να "μπλεξεις" στην περιπτωση, να εχεις "φαει" τη σουμπιτσα αλλου μαστερα.....
     
  6. ... ή άλλης ομάδας  
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Καλα σοβαρά τώρα, μπήκατε σε νήμα 'κατα της κατινιας' για να κατινεψετε?
    Στην κατινια δεν χρειαζεται να γίνει ταγκ ονόματος , για να θεωρηθεί κατινια. Οι υπαινιγμοί αρκούν.
    Ξέρω οτι δεν έχω κανένα δικαίωμα να πω τι θα γραφτεί και τι όχι, και με συγχωρείτε για την παρέμβαση. Αλλα αυτό που γίνεται τώρα , εδικά κάτω απο τη μάσκα του '' ήρθα εδώ να κράξω τους κουτσομπόληδες'' είναι παρα πολυ ασχημο.
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    μεγιστη κατινια βρισκω τα like που πεφτουν αναμεσα στα μελη μιας κλικας...

    βλεπεις ξεκαθαρα, ποιος-με-ποιον...

    πολυ λυπηρο το θεαμα.
     
  9. 2.374 views από το 2009.
    Το νήμα ανένηψε από την @gaby.
    Πορκουά Νο @golden slave εξετάζεται η διάσταση ενός υπαρκτού φαινομένου.
    Προτιμάτε τον στρουθοκαμηλισμό?
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Μητσε και λοιποι αν θελετε να πειτε κατι για εμενα πειτε το ξεκαθαρα εδω ή σε πμ. Σε πολλα θεματα το πατε απο εδω και απο εκει το πραγμα. Ας τελειωνει κουρασαμε αμφοτεροι!
     
  11. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Φιλαρακο, Δημητρης, Δημητρης. Οκ ?
    Αν εχεις αλλου ειδους φιδια που σε τρωνε, πηγαινε δες το. Εμενα μη με ανακατευεις

    Ληξις !
     
  12. ?
    Προσωπικά δεν έχω να σε πω κάτι.
    Είδα την ανάνηψη του νήματος από την gaby και σχολιάσα.
    Το γεγονός πως πατώ like στον Δημήτρη Α. είναι πως με κάποια από αυτά που γράφει συμφωνώ.
    Thats all.