Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και κατινιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SensualTorturer, στις 6 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    τοσο απλο !!!
     
  2. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Προσωπικά δεν ανήκω σε καμια 'κλίκα' και κάνω λαικ όπου δω γραμμένο κάτι που μου αρεσει και με εκφράζει , και νομίζω οτι στους περισσότερους γίνεται έτσι. Εξαιρέσεις υπάρχουν παντού ΑΛΛΑ και έτσι να είναι , σε ενοχλει γιατι? το λαικ του άλλου στο φιλαράκι -γκομενίτσα του? εμένα καθόλου.

    Το να πηγαίνεις σε ενα νήμα, και να βγάζεις στην φόρα πραγματα για άλλους ( ασχετως αν είπες ποιοι είναι με το ονομα τους ) είναι λάθος , αλλα επειδη συμβαίνει γενικα στο φόρουμ και δεν είμαι αρμοδια δεν έχω πει και κάτι. Ε εδω...επειδη εγινε με τη μάσκα του '' δεν μπορω τις κατινιες'' δεν κρατήθηκα.

    Ξαναλέω..μια γνώμη λέω και εκφράζω, που δεν νομίζω οτι είναι και τόσο λανθασμένη εν τέλει.

    Y.Γ θα συμφωνούσα απολυτα μαζί σου αν απο τα ποστ σου είχαν παραλειφθεί τα ''κατιναζ παραδειγματα'' ακριβως αυτά δλδ που ήρθες να κατηγορήσεις.
     
    Last edited: 24 Φεβρουαρίου 2015
  3. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    @golden slave

    βγαλε σε παρακαλω το ονομα μου απο το μηνυμα σου !

    πρωτον, δε σε ξερω,
    δευτερον, δεν με ξερεις,
    τριτον, δεν αναφερθηκα σε σενα
    τέταρτον, δεν σου εχω δωσει ποτέ και πουθενα δικαιωματα

    σε ευχαριστω παρα πολύ και δεν μπορω να καταλαβω γιατι με εμπλεξες εμενα στην τοποθετηση σου
     
  4. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Εγραψες κάτι και ήθελα να απαντήσω πάνω σε αυτό που έγραψες. Δεν ήξερα οτι έχει άλλο νοημα το quote αλλο το tag κτλ ..
    λάθος μου εν αγνοια δηλαδη...
    το αφαίρεσα.
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    Η "παγίδα" της @gaby , εξαιρετική! Και με "έτοιμο" δόλωμα!
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν υπάρχει καμία απολύτως παγίδα. Νο. 1 θέμα συζήτησης έπρεπε να είναι αυτό. Το θέμα σαδομαζοχισμός κάνει τσιζ στη λοιπή ζωή, το να ξέρουν όλοι που μένεις, ποιο είναι το fb σου και που ακριβώς δουλεύεις είναι μέγιστο θέμα, που με το καλημέρα θα απομακρύνει όποιον θέλει να κάνει κύκλο.
    Τώρα τα λοιπά ποιος είναι με ποιον, ποια ειναι κλίκα ή όχι, εμένα δε με αφορούν να σου πω την αληθεια. Δεν συμμετέχω ενεργά ούτως ή άλλως.
    Ο σαδομαζοχισμός είναι πυρηνικό όπλο        
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ξαναφεραμε το bdsm στην παιδικη χαρα...

    καθενας/καθεμια με το μυαλο του ... σκεφτεται  
     
  8. lexy

    lexy .ti.va.

    Είναι κομμβικές οι στιγμές αυτοκριτικής @Δημήτρης Άλφα !

    (σχεδόν) απολαυστικός  
     
  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Μετα απο σχετική επεξεργασία και διαγραφή σχολίου που έγινε απο πλευράς του ατόμου που εξ αρχής τοποθετήθηκα εναντιον , δηλώνω οτι δεν εχω κανενα απολύτως προβλημα επι προσωπικού με κανεναν. Ζητω και παλι συγγνωμη για το λαθος μου με το ταγκ , και ευχαριστώ για την αψογη διαχειριση της αντιπαραθεσης .Καλη συνεχεια.
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Χαιρομαι λοιπον που με αποκλειεις απο την προηγουμενη τοποθετηση σου. Τωρα μενουν οι αλλοι που ειχαν κανει το "αμαρτημα" του like.

    Καλη συνεχεια.
     
  11. danos

    danos Regular Member

    ρε προβλήματα που εχει ο κόσμος  
    τελικά γι αυτο λεν οτι υπάρχουν και χειρότερα  
     
  12. Elune

    Elune Priceless

     

    Δυστυχώς το χώρο του BDSM λυμαίνονται αρκετά "λαμόγια"¨ που στο όνομα του Κυρίαρχου, προσπαθούν να βγάλουν τα απωθημένα τους. Στη συνέχεια μάλιστα διατυμπανίζουν τα κατορθώματά τους, όπως ο ψαράς την ψαριά του. Και αν φύγει η υποτακτική από κοντά του; Τότε μετατρέπεται σε "δικαστή" που την... καταδικάζει σε ισόβια, προκαλώντας της λεκτική βία: με βρισιές, υποτιμητικά σχόλια και cyber bulling.

    Από την άλλη, η μέγιστη κατινιά είναι όταν μία "υποτακτική" κράζει την άλλη, αφήνοντας υπόνοιες πως την έχει πάρει η μισή Ελλάδα. Παράλληλα, της την λέει για τις πράξεις της και λίγο καιρό αργότερα κάνει ακριβώς τα ιδία. Μόνο που αυτή τα "καλύπτει" πίσω από τον μανδύα της "σοβαροφάνειας". Απλά απογοητευτικό.

    Τέλος, υπάρχουν και οι ανδρικές "κατινιές", οι οποίες συνήθως έχουν να κάνουν με το γεγονός ότι δεν μας έκατσε μία υποτακτική. Ετσι, αλλάζουν απότομα τον χαρακτήρα τους και προσπαθούν να την διαπομπεύσουν, με ψεύδη και συκοφαντίες.

    P.s Στη Βουλή των Βδσμερ ζει και βασιλεύει ο psycho με τα μαστίγια και τα 223 πουτανάκια του. 50 Shades of Grey κι αρχίδια.