Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και κατινιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SensualTorturer, στις 6 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Αγαπητή brenda εγώ είπα κάτι που συμβαίνει διαχρονικά μέσα εδώ και μίλησα γενικά.Οι παλαιότεροι μπορούν να στο επιβεβαιώσουν
    Να είσαι σίγουρη πως εάν είχα πρόβλημα με εσένα δεν θα το δημοσιοποιούσα εδώ.Υπάρχουν πχ και τα πμ.
    Τώρα το πως μπορεί να πάρει κάποιο μήνυμα μου ο καθένας και να το χρησιμοποιήσει σίγουρα δεν είναι δική μου ευθύνη.
    Και για να το κάνω πιο σαφές:ΌΧΙ ΔΕΝ ΕΊΧΕ ΚΑΜΊΑ ΣΧΈΣΗ ΜΕ ΕΣΈΝΑ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΈΓΡΑΨΑ.
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Ευχαριστώ...
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Χακούνα Ματάτα
     
  4. δεν υπάρχει λόγος να ξεκατινιαζόμεθα σύντροφοι, οι πραγματικοί βδσμερς* είναι κάπου εκεί έξω, κάνοντας τα θελήματα όλων εμάς που -προφανώς- έχουμε άπλετο χρόνο, χρήμα και καλή σύνδεση στο νετ, άνευ διακοπών.

    *και φυσικά είναι σκλαβάκια  
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ωπ;

    I see dead people.
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    Καποιοι το κουτσομπολιο το εχετε τοσο πολυ που κουτσομπολευετε και τα δικα σας  
     
  7. Τα Ζόμπι είναι χορτοφάγα... οπότε μη φοβού!
     
  8. Και κάποιοι άλλοι κουτσομπολεύουν τα κουτσομπολιά των άλλων.
     
  9. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ωχ, να το προσέξεις αυτό... Ο τελευταίος που του συνέβη ήταν και αυτός νεκρός!!!
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Ana Steel

    Αν ρωτήσει κανείς, δεν σας ''δημιούργησα'' εγώ. OK?  
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Σ

    Στο μπαλκονι σου εσυ!
     
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    πηγα να πω @guruni αλλα φοβηθηκα, μη μου πουνε παλι οτι τα flames και οι προσωπικες προσβολες απαγορευονται... κι ας ειναι αληθεια !