Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και RolePlaying

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος El_Gato, στις 3 Δεκεμβρίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    1. Καθαρίστρια που πρέπει να καθαρίσει το πάτωμα με τη γλώσσα και την τουαλέττα με τα γυμνά της χέρια.

    Προτιμότερο το καθάρισμα να γίνεται από άτομο ολόγυμνο. Επίσης μπορεί να φοράει κάποιο εξάρτημα, όπως μία τάπα.

    Υπό τέτοιες συνθήκες, μπορεί να γίνει και το μαγείρεμα.

    Οικοκυρικά λοιπόν, ως role play. 

    2. Breeding.  
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Γνωστη-αγνωστη - ΜΑΤατζης (απαιτειται καλη φυσικη κατασταση εκατερωθεν)
     
  3.  
     
  4. skia

    skia Contributor

    αυτό το role-play δε, είναι το session των ημερών... πολύ πετυxημένο θα έλεγα. μπορούμε να πάρουμε και ιδέες.
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    σκοπευεις να τον "αναψεις"με μολοτωφ;
     
  6. skia

    skia Contributor

    αν με εκνευρίσει πολύ, χεχεχχεχε 
     
  7. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Re: BDSM και RolePlaying


    Αχ dora_salonica αυτό το role playing με αναστατώνει.
    Εδώ και χρόνια ψάχνομαι σε αυτό τον τομέα.
    Έχω καθαρίσει σπίτια και σπίτια. Σιδέρωμα να δεις. άπειρο. δεν μιλάμε για το τι μπάνια κουζίνες και μπαλκόνια έχω γλύψει στην κυριολεξία.
    Κύριος και υπηρέτης είναι το αγαπημένο μου. Τρελαίνομαι να γίνομαι πραγματικός υπηρέτης και να με ταπεινώνει - χρησιμοποιεί ο Κύριος μου. Αισθάνομαι διπλή την ικανοποίηση Του όταν αδειάζει τα υγρά Του πάνω μου έχοντας την ικανοποίηση ότι τόσες ώρες δούλευα για πάρτυ Του καθαρίζοντας και τακτοποιώντας το σπίτι Του κα κάνοντας τις δουλειές που φυσικά δεν ταιριάζει να τις κάνει ένας Κυρίαρχος.....
    ΑΧ!!! στιγμές απίστευτης ηδονής.
    Τώρα περιμένω πότε κάποιος Κύριος που έχω γνωρίσει θα με καλέσει για να σιδερώσω μια στοίβα ρούχα που έχει σε ένα ολόκληρο σχεδόν δωμάτιο. Τρελαίνομαι στην ιδέα ότι θα τον ικανοποιήσω και θα σιδερώνω με τις ώρες έχοντας στο στόμα και τη μύτη μου το ιδρωμένο εσώρουχο Του και τις κάλτσες Του..... 
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Επίσης αγαπημένο...ειδικά με στολή οικιακής βοηθού   Δώρα no other private messages for today. Το έστειλα όμως πιο πριν.
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member