Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM με ό,τι βρεις στο σπίτι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Tommakos, στις 20 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ε καλά, αυτή τη δημοσίευση περίμενες κι εσύ για να το ξανασκεφτείς  
     
  2. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Αυτή ήταν η χαριστική βολή.   
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Φτου!
    Πάλι με απομόνωσαν...
     
     
  4. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member




    ....Κάτσε βρε νταρκ,
    δηλαδή ο παππούς έμεινε στο κρεββάτι ανήμπορος μέχρι να τελειώσετε;
     
  5. δε σου το ειχα για......σκιαχτηκα 
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ενδιαφέρον.
     
  7. χαιρομαι που το βρισκεις ενδιαφερον...
     
  8. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    *πολύ* εμπνευσμένο:

     
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    προσωπικα θα ειχα πολυ καλυτερα να κανω σε τετοιο πανεμορφο κωλαρακι,
    αλλα ειπαμε, περι ορεξεως...

    Στο αρχικο ερωτημα, "BDSM με οτι βρεις στο σπιτι", ανακαλυψα -και το δηλωνω- οτι γινεται φοβερα ωραιο "BDSM" με την κυρια που βρισκεις στο σπιτι, επειδη στο καθαριζει ...  
     
  10. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ομολογώ!! Με κάνατε να κοιτάζω το χώρο γύρω μου με άλλο μάτι!!! Και κάποια binder clips που είναι πάνω στο γραφείο μου!!!  
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    https://www.facebook.com/greencola/...50702347299/841201445945553/?type=1&source=11 κόλα, επάνω της να την γλύφω,
    ρεσώ με αιθέρια έλαια για να χαλαρώνουμε ή να εξιταριζόμαστε, ο υπολογιστής για να γράφει όσο την γαμάω ακριβώς την στιγμή που αισθάνεται ότι αισθάνεται,
    τσιγάρο για να καπνίζω όσο μου παίρνει πίπα και της δίνω οδηγίες, 
    ένα φθηνό απολυμασμένο ποντίκι (της τάξης 5 ευρώ Κινέζικο) για πειραματισμό στον πρωκτό...
    αρωματικά στικς άκαυτα για να της ανασηκώνω τα βυζιά και τον κώλο...
    βγάζω το τζιντζερ από το ψυγείο....
    διαβάζω ξανά το άρθρο για το figging...αναρωτιέμαι για τις θεραπευτικές του ιδιότητες σε συνδυασμό με τις αιμορροϊδες της...

    πέφτω πάνω σ΄αυτήν την φωτό....βγάζω και τα καλαμάκια....
    βάζω στην άκρη τα γυαλιά...δεν θέλω να τα φαντάζομαι στα μάτια μου μετά...είναι και wood fellas, δεν λέει.... 
    ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ....
    μπέρδεψα και την φωτό, με το βίντεο του Αγγελάκα, χαχαχαχαχα, ευτυχώς ήταν αυτό το λάθος αρχείο κι όχι το πορνό που έβλεπα πριν....
     
     
    Last edited: 18 Ιανουαρίου 2015
  12. brenda

    brenda FU very much

    ''Η ζωή μου δεν έχει σκοπό, δεν έχει κατεύθυνση, δεν έχει στόχο,δεν έχει νόημα, και όμως είμαι ευτυχισμένος. Δεν μπορώ να το καταλάβω. Τι κάνω σωστά?
    Charles M. Shutz

    Σκέφτομαι εσένα @Tenebra_Silente και νομίζω ότι αυτό θέλω να σου απαντήσω και για μένα και για την ζωή και για το bdsm. Με παίρνεις τηλέφωνο. Χαίρομαι, αλλά δεν στο λέω...θέλω να το διαβάσεις εδώ στο νήμα.

    Η ανώριμη αγάπη λέει ''σ΄αγαπώ επειδή σε χρειάζομαι, ή ώριμη αγάπη λέει ''σε χρειάζομαι επειδή σ΄αγαπώ'' Erich Fromm.

    Γι αυτό λοιπόν οι άνθρωποι έχουν διαφορετικές τοποθετήσεις στην ζωή, γιατί απλά άλλοι είναι ώριμοι κι άλλοι ανώριμοι. Ανεξαρτήτως ηλικίας. Συνάντησα στο φόρουμ πολλούς ανόητους σαραντάρηδες, αλλά και πολλούς εχέφρονες εικοσάρηδες.


    Βαριόμουνα, να πως άρχισε. Με έκανε να βαριέμαι, να πως τελείωσε. Εκτός από τον Αλέξανδρο Δουμά κι εγώ μία από τα ίδια. Με όσους συνεχίζω να μιλάω το κάνω γιατί με ενδιαφέρει πραγματικά. Δεν θα απαριθμήσω τους ''φίλους'' μου...Δεν έχει νόημα...άλλωστε όλοι είμαστε περσόνες πριν συναντηθούμε από κοντά....

    Μόνο έναν άνθρωπο που ακόμη δεν έχω συναντήσει νιώθω όμως ότι λίγο τον αγαπώ, με όποια υπερβατική έννοια κουβαλάει στους λεπτούς της ώμους αυτή η τόσο εύκολη όσο και κακοχρησιμοποιημένη λέξη. Στην οποία δεν έβαλα εισαγωγικά. Εσκεμμένα...
    Γιατί τον αγαπώ πραγματικά...

    Για μένα αυτό είναι bdsm στο σπίτι. Σήμερα...χθες και προχθές ήταν από μία ''άλλες μέρες''...

    Θα ξαναεμπνευστώ, που θα πάει... 
     
    Last edited: 17 Ιανουαρίου 2015