Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM με ό,τι βρεις στο σπίτι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Tommakos, στις 20 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κι εγώ σου απαντώ από το γραφείο μου @brenda , μόλις μπήκα μετά από κάποιες δουλειές που είχα να κάνω, κάποιους ανθρώπους που ήθελα να δω.
    Λίγη φρίκη αληθινή που ποτέ δεν έκανε κακό σε κανένα. Επαναφέρει το μυαλό στην σωστή του προοπτική.
    Στο τηλέφωνο με είπες στιγμολάγνο. Πλέον έτσι έγινα, γιατί δεν με "παίρνει" τίποτ' άλλο.
    Κάθομαι με τους αγκώνες σ' ένα τεράστιο γυαλιστερό γραφείο. Με γωνίες που θα βάλω στα πλευρά σου ενώ ξεσκιζόμαστε?
    Θα δείξει, το σημαντικό είναι ότι ξεσκίζονται οι ψυχές και τα κεφάλια. Είναι μια win win situation ήδη και αυτό μου φτάνει.
    Στο σπίτι μου έχω πάνω κάτω τα ίδια "υλικά", άρα μετράνε αυτά που γράφω.
    Μια ασημένια πένα, δώρο της μητέρας μου για την καλή τύχη. Δεν μου άρεσαν ποτέ οι "επισημότητες", στην τσάντα μου έχω πάντα πλαστικά στυλό.
    Θα την έβαζα στον πρωκτό η στο μουνάκι σου?
    Πήρα και τον διορισμό μου για τις εκλογές πριν λίγες ώρες. Από περιέργεια αγόρασα και ένα αντίγραφο των πρακτικών που πρέπει να γράψω.
    Κόλλες χαρτί για τον εκτυπωτή άπειρες, αλλά κάνει πιο chic να χρησιμοποιήσω εκείνες που έχουν πάνω τους ήδη μελάνι.
    Θα τις κουβαριάσω και με την μονωτική ταινία που ποτέ δεν λείπει, θα τις χρησιμοποιήσω πάνω σου σαν gag ball.

    Δεν ξέρω τι λέει η ώριμη αγάπη, εγώ ένα κομμάτι είχα ακόμη κόκκινο και χάθηκε σε κάποια με την οποία γράφαμε σε αυτό εδώ το νήμα κάτι παραπάνω από 3 μήνες πίσω.
    Να σου πω ότι μου έσβησε τελείως, δεν στο λέω, παρόλα όσα έγιναν μεταξύ μας.
    Αλλά εκείνα αφορούν μόνο εμένα κι εκείνη, κανέναν άλλον.
    Φτάνω μονάχα στις στιγμές και στην απενοχοποίηση, στην λατρεία που μπορείς να νιώθεις για κάποια, δίχως να βλέπεις χρόνους κι ετικέτες.
    Στην απέραντη κάβλα της ειλικρίνειας και της ελευθερίας.

    Και ενώ σου γράφω έχω δίπλα μου ένα χάρτινο κύπελο μ' ένα καυτό διπλό καπουτσίνο. Τέλειος για να τον χύσω στο στήθος σου.
    Και την γραβάτα μου να στην φορέσω λουρί και να σε τραβήξω στο πάτωμα να μου γλείψεις τα τακούνια.
    Γιατί εσύ κι εγώ δεν έχουμε στεγανά μέχρι στιγμής και η όποια Κυριαρχία μου επάνω σου, δεν θα έχει κτητικές αντωνυμίες, αλλά ανάσες.
    Δεν θα έχει εντολές, μα βλέμματα και ελάχιστα λόγια.
    Υπάρχει ήδη εμπιστοσύνη και ξέρεις ότι δεν μου αρέσει να επαναλαμβάνομαι.
    Περνάω τώρα στους συνδετήρες, τους ανοίγω λιγάκι και σε τσιμπάω στις ρώγες.
    Και με τον χάρακα σου χτυπάω τις παλάμες και φάλαγγες των δακτύλων.

    Σίγουρα θα τελειώσω γράφοντας σου κατάσαρκα λέξεις δίχως νόημα, στην πλάτη, αφού πρώτα θα την έχω περιποιηθεί με μια κουτάλα, την ζώνη μου.
    Και αφού θα σου έχω δέσει τους καρπούς με τις κάλτσες από σιλικόνη, η με το σχοινί για τ' άπλωμα των ρούχων.
    Και αν τολμήσεις να κοιτάξεις, πριν τελειώσω, θα σου ανάψω και τα μπούτια με βουρδουλιά βρεγμένης πετσέτας.
    Και θα σφραγίσω το "κείμενο" μου με μια μικρή πληγή τσιγάρου που θα σβήσω ελάχιστα επάνω σου εκεί που θα βρίσκεται η τελευταία λέξη.
    Για να θυμάσαι ότι κάποτε κάποιος πάνω σου έγραψε λόγια δίχως νόημα, όπως τώρα.
    Αλλά σου άφησε ένα θρόισμα ψυχής, παρέα να σου κάνει σαν τρεμοπαίζουνε τα φύλλα σε κάποιο απόμερο σοκάκι, μια βραδιά του Ιανουαρίου.

    Γιατί είμαστε όλοι περσόνες μέχρι να βρεθούμε από κοντά, αλλά κάποιες περσόνες ανακαλύπτονται "διεστραμμένα" συγγενικές.
    Και δεν τις ορίζουν ούτε δείκτες, ούτε χιλιόμετρα και τα αύριο τ' απεχθάνονται.
    Επειδή ρέουν η μια μέσα στην άλλη, ακόμη και δίχως κρέας, δίχως μάτια, δίχως αποτυπώματα.
    Και δεν γνωρίζουν η μια για την άλλη συρματόπλεγμα, και δεν χάνονται...ποτέ...Γιατί δεν θέλουν να χαθούν, όχι από υποχρέωση...
    Αυτό νιώθω εγώ κουκλί μου @brenda και έβαλα και δεύτερο tag, γιατί αυτό το κομμάτι τώρα το πρόσθεσα, επειδή το ένιωθα και το είχα ξεχάσει.
    Και ήθελα να το δεις.
    Βλέπεις, με γλυκοκοιτάζει το καλώδιο του τηλεφώνου, και γύρω απ' το λαιμό σου για λίγη ασφυξία, θα ήταν τέλειο.

    Y.Γ. Ένα "ντελίριο" από εκείνα που σου είχα πει, και που ήθελα να μείνει κάπου "φυλαγμένο". Για σένα που μου το "έδωσες"... 
     
    Last edited: 18 Ιανουαρίου 2015
  2. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    like μικρουλη, εχεις ταλεντο !!!!  
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Post tenebras lux...
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θα πρέπει να μου χώσεις ένα λαμπατέρ στο στόμα η στον κώλο, για να υπάρξει για μένα φως.
    Και αν δεν βρεις στο σπίτι κάτι για να μου σπάσει γόνατα, καλάμια και όλα τα οστά.
    Να με βρεις στο πάτωμα, η στο κρεβάτι, η ξαπλωμένο/ακινητοποιημένο οπουδήποτε αλλού, το κόβω λιγάκι αδύνατο χαχαχα.
    Μέχρι και στα δόντια κάνω κατακόρυφο και στέκομαι όρθιος.
    Έχω θεματάκι με τα σκυψίματα, οποιουδήποτε είδους... 

    Υ.Γ. Άντε τι κάνω για να μας κρατήσω εντός θέματος χαχαχα....
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    είμαστε εκτός θέματος έτσι κι αλλιώς...ή πιο εντός απ΄ότι φανταζόμαστε....
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  7. brenda

    brenda FU very much

    ´Αι σιχτίρ λατρεία μου, το ξαναδιάβασα και ένιωσα την καύλα να ρέει από τον εγκέφαλο στο σώμα...καλημέρα....
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Λατρεία, με τον φορτιστή για το κινητό καμία ιδέα? Όχι για δέσιμο, πολύ passè χαχαχα.
    Πω πω, ιδέα καταπληκτικά διεστραμμένη. Κατσαρόλα στο κεφαλάκι σου, που να το καλύπτει όλο.
    Και να την χτυπάω με κουτάλι της σούπας, τρελός πονοκέφαλος και ζάλη μετά.
    Έτσι, για να μην ξέρεις τι σου γίνεται και να σ' "εκμεταλλευθώ" με την ησυχία μου χαχαχα.

    Υ.Γ. Μην μιλάς για εγκεφαλικές καύλες, γιατί έχεις ήδη κάνει το μυαλό μου να τελειώσει τόσες πολλές φορές, που το σώμα δεν έχει σχεδόν πια υγρά...Καλημερούδια και εδώ...
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Eγώ, το μόνο που διαθέτω σπίτι μου από toys είναι ένα Magic Wand (Masturbator).

      
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    βαλε το κινητο στη δονηση, θα σε παιρνω καθε τρεις και λιγο αναπαντητη  
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    πιο συχνά θα το έβαζα στον αυχένα, παρά μέσα μου...για κάποιο λόγο το παιχνίδι δεν έχει τόση πλάκα άμα το παίζεις μόνη σου...(fuck, fuck, fuck,fuck...)
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ο αυνανισμός είναι πάντα εκεί για σένα. Όταν είσαι μόνη ή όταν είσαι horny. #Me myself and I.