Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 3 Νοεμβρίου 2010.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?

    1) Σάμπως τώρα που το ξαναδιαβάζω, να έχεις δίκιο.....Καλύτερα την ζώνη στο χέρι παρά τα χέρια στο πληκτρολόγιο
    2) Τούτη εδώ η υπογραφή σου διά....πένας Ninevi....μου γραντζουνάει τα σωθικά!
     
  2. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?

    Παντως πολυ το χαρηκα το ροκ το οψιμο, διοτι φαινεται να εχει ψυχη και κοτσια. Σας χαιρομαι και τους σαλονικιους που τον εκλεξατε. Ναστε παντα καλα και ευχομαι να ευημερησετε εκει πανω. 
     
  3. lina

    lina Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?

    Πού έγραψα πως πρόκειται για toy???????? 
    Είναι υπαρκτό πρόσωπο και οι ειρωνείες απο αγνώστους είναι κάπως άστοχες...
    Πολύ καλημέρα σας... 

    ---------- Post added at 06:33 ---------- Previous post was at 06:30 ----------



    1)Και καλύτερα αγνό παρθένο bdsm χωρίς ίχνος ιντερνετικής περσόνας...

    2) Κι εμένα το ίδιο μου κάνει γιαυτό την έβαλα να μην ξεχνιέμαι...
    Μετά από μια ηλικία εντιμότης...  


    Και επειδή είμαι απλό και ταπεινό μέμπερ   κι έχω εξαιρετικά περιορισμένα πιμι που δεν φτάνουν για όλους με την συχνόητα που μπαίνω, να ευχαριστήσω απο δώ όλο τον κόσμο που με επιβράβευσε και μαζί με το εικοσάρι της ιστορίας θα έχω και τα καλά σας λογάκια:lol2:  
     
    Last edited: 21 Νοεμβρίου 2010