Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM στις διακοπές

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος nikossub93, στις 27 Ιουλίου 2021.

  1. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Πιθανώς
     
  2. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Δεν κάνει τον ψυχίατρο εκπαιδεύει το υ
     
  3. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Άρα ένα υ είναι χρήσιμο και στις διακοπες
     
  4. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Εννοειται!! Κουβαλα τσαντες, κατεβαινει απο το αυτοκινητο για ψωνια, για να ρωτησει κατι, ρωτα στην ταβερνα αν εχει τραπεζια...ενα εκατομμυριο πραγματα κανει!
    Κλεινει εισιτηρια, ακυρωνει, ξανακλεινει, καθεται ησυχος και αμιλητος για οση ωρα χρειαζεται στην πισινα στη θαλασσα στο δωματιο
     
    Last edited: 14 Αυγούστου 2021
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ρε συ από που το έχεις πάρει αυτό το ροτβάιλερ;
     
  6. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Χτικιασα! Αλλα ηταν σε καλη τιμη , 
     
  7. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ζητώ συγγνώμη που δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου να γινομαι υπερ αναλυτική αλλά ούτε και την υπομονή για αυτό.
    Όταν είπα πως δεν είναι δουλειά του Κ να κάνει τον ψυχολόγο ή τον ψυχίατρο (που και αυτά τα κάνει συχνά) το είπα βασιζόμενη στην συγκεκριμένη τοποθέτηση του νηματοθέτη. Δεν έχει τόσο σημασία να συμφωνούμε πάντως. Απλά λέω την άποψη μου, που η πορεία της ζωής μου έδειξε πως και αυτή μεταβάλλεται στον χρόνο.
    Για μένα λοιπόν δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο από το απολαυσει το υ, με όλο του το είναι τις στιγμές που το Κ του επέλεξε να περάσει με τον τρόπο που επέλεξε. Όλα τα άλλα δεν κάνουν το υ πιο υποτακτικό. Πιο προβληματικό ίσως. Και δεν το λέω επικριτικά.
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Προς αποφυγή παρεξηγήσεων και παρανοήσεων (έχουμε και νέα παιδιά αφού, άχου τα, άχου τα)...
    Η στήριξη και η υποστήριξη μεταξύ ανθρώπων σε οποιαδήποτε σχέση, δεν έχει απολύτως καμιά σχέση ούτε συνιστά συντεταγμένη ψυχολογική ή ψυχιατρική φροντίδα/μέριμνα/θεραπεία.
     
  9. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Δε διαφωνω. Ουτε αναφερομαι σε καποιου ειδους στηριξη. Αφορμη μου (ξαναλεω) ηταν το συγκεκριμενο παραδειγμα του νηματοθετη που για εμενα τουλαχιστον ηταν λαθος να το οω ευγενικα.
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Σε αυτό το ποστ απαντήσατε, όχι σε κάποιο του νηματοθέτη.
    Ούτε δική μου δουλειά είναι.  
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Σύν ψαχνει σε όλη την πόλη να βρει σαραγλάκια,τρίγωνα,κουρκουμπίνια, καντάφι με παγωτό,Καζαν Ντιπί... κτλ.... (διαφορετικές μέρες με τα πόδια!)
    Συν να μεριμνήσει για το φαγητό στο τραπέζι γενικότερα..
    Ως λιχουδά Κ έχω τέτοιου είδους απαιτήσεις. ;-)
     
  12. NewBee

    NewBee New Member

    Όχι πολυκοσμία, αλλά χαιρέτισα έναν περαστικό ένα βράδυ στην παραλία ενώ Τον είχα στο στόμα μου και έκλαιγα.

    Τη μέρα στην παραλία κάποιοι-ες παρατηρούσαν τα σημάδια μου.