Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM KAI Ο ΟΝΕΙΡΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Wolverine, στις 26 Μαρτίου 2015.

  1. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Τοποθετώ ένα από τα πολλά αστεία στιγμιότυπα της ταινίας Top Secret! (Άκρως Τρελλό και Απόρρητο), όπου ο πρωταγωνιστής Val Kilmer ονειρεύεται πως έχει χάσει την Εξεταστική του αλλά ξυπνά από μαστίγωμα και αισθάνεται ευτυχισμένος. Όταν είδα εχθές το βράδυ το συγκεκριμένο video, σκέφθηκα εάν οι forum users είχαν ποτέ ονειρευτεί το αντίστροφο, δηλαδή να έχουν δει σε όνειρο κάτι το οποίο παραπέμπει άμεσα (ή και έμμεσα) σε BDSM.

    Έχετε ποτέ δει τον εαυτό σας σε session κατά τη διάρκεια ονείρου;

    Έχετε ποτέ δει ένα τέτοιο BDSM όνειρο που σας έχει ξυπνήσει, τους μεν άνδρες σκληρούς σαν πέτρα, τις δε γυναίκες να κολυμπούν στα υγρά τους;


     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Είδα χιόνι στον ύπνο μου προχθές που σημαίνει θα κάνω σεξ/session και έκανα σκέτο σεξ..στο χθεσινό όνειρο.  

    (8α επανέλθω)
     
    Last edited by a moderator: 26 Μαρτίου 2015
  3. Κάτι τέτοια ονείρατα SMικού τύπου έβλεπα μικιός (όχι ότι έβλεπε ο Κίλμερ βέβαια)....
    και δεν καταλάβαινα τότε το τι, το γιατί κλπ.
    Υποθέτω πως οι έχοντες το μικρόβιο ...τα ίδια περάσανε.
     
  4. Libertin

    Libertin Regular Member

    Έχω δει ότι εκπληρώνω κάποιο από τα πολλά φετίχ μου. Δεν νομίζω να είναι ασυνήθιστο. Υποθέτω ότι πολλοί εδώ μέσα θα έχουν δει παρόμοια όνειρα...
     
  5. Dapom

    Dapom Contributor

    Να παραπέμπει άμεσα ή έμμεσα σε BDSM...μετράει οτι βλέπω τους εφοριακούς να έρχονται και ξυπνάω όταν χτυπάνε την πορτα μου;
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ναι αρκετές φορές....

    Ειδικα μετά απο ενα ντοκιμαντέρ με αιώρηση που είχα δει στα 15 μου....
    Πολύ υγρά τα σεντόνια μετά
     
  7. 10 μέρες πήρε το στέγνωμα
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Το στρώμα να δεις....
     
  9. Elune

    Elune Priceless

    Εγώ ό,τι bdsmικο βλέπω στα όνειρα μου, την άλλη μέρα βάζω την υ να το κάνει πράξη. Αλλιώς τι νόημα έχουν; Απλά μας δίνουν ιδέες και εμείς οφείλουμε να τις πραγματοποιήσουμε.  
     
  10. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Έχω δει μικρή μετά απο ταινία θρίλερ που της έκλεινε το χέρι και τη βίαζε, ανάλογη σκηνή .... (μετά τη σκότωνε αλλά οκ το πρώτο μισό με ικανοποίησε σαν σκέψη)
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    M' αρέσεις. ;- )