Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM party

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Katerina13, στις 22 Φεβρουαρίου 2021.

  1. Katerina13

    Katerina13 New Member

    Καλησπέρα σε όλους!
    Είμαι νέο μέλος και μικρή σε ηλικία, κι έτσι δεν έχω καμία εμπειρία στον χώρο ξέρω μόνο ότι ανήκω εδώ! :Ρ
    Θα ήθελα πολύ να πάω σε κάποιο bdsm party(μετά κοβιντ!) αλλά φοβάμαι λίγο. Πως είναι τα πραγματα; Βλέπω τα πάρτυ στις ερωτικές ταινίες και είναι υπέροχα! Αλλά όχι κάμερες βρε παιδιά!!
     
  2. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Οι τσόντες δεν αντικατοπτρίζουν την πραγματικότητα  
    Τουλάχιστον όχι σε απόλυτο βαθμό
     
  3. Katerina13

    Katerina13 New Member

    Το ξέρω, αλλά θέλω πολύ να το ζήσω! Ευχαριστώ για την απάντηση!
     
  4. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Παρακαλώ  
    Εύχομαι να ζήσετε και αυτό και όλα όσα επιθυμείτε, πάντα με ηρεμία, σύνεση και χάρη
    Και μακριά από κακοτοπιες  
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Εσείς πώς τα φαντάζεστε, αυτά τα πάρτυ;  
     
  6. Kasse

    Kasse Hedonist, Evil Morty in Disguise

    Με τρομάζει λίγο το 13 δίπλα από το όνομα αλλά εντάξει, δεν μπορείς να πεις ότι είναι και ενδεικτικό   . Μπορείς προτού αποφασίσεις να πας σε ένα τέτοιο "party", αν και δεν ξέρω ακριβώς πως το έχεις στο μυαλό σου, να πας σε μία casual συνάντηση BDSM ατόμων. Αυτό στο λέω για να δεις τη γενικότερη αίσθηση του πως κινείται ο κόσμος, τι απόψεις έχει, το "feeling" γενικά. Αυτό το λέω δεδομένου του ότι δεν έχεις κάποια άλλη επαφή. Σε αυτή μπορεί να γνωρίσεις και άτομα με τα οποία ταιριάζουν οι νοοτροπίες σας και μπορείς να πας μαζί. Ειδικά εάν είναι πρώτη σου φορά που θα πας σε ένα τέτοιο event, προσωπική άποψη, για πολλούς λόγους καλό είναι να μην πας τελείως μόνη σου. Έστω να έχεις ένα άτομο ακόμη και απλά γνωστό. Όσον αφορά τις κάμερες, τα περισσότερα είναι αρκετά αυστηρά με το τι επιτρέπεται και το τι όχι, σε κάποιους συγκεκριμένους χώρους μέσα στο party σίγουρα θα απαγορεύεται η μαγνητοσκόπηση. Γενικά εάν δεν έχεις πάει ποτέ, με το μαλακό. Ξεκίνα από πιο απλά πράγματα.
     
  7. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

     
     
  8. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εχεις δικιο, εχουν γινει καλυτερα!!
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ε, και..;
     
  10. πολυ χρησιμες σιμβουλες και για εμας που αν κα ιοχι τοσο νεοι ειμαστε νεοι στο χωρο
     
  11. Manitu

    Manitu New Member

    Και εγω καινουργιος στην παρεα! Ενα τετοιο παρτυ περιμενω!! Τον ιο μου μεσα!!
     
  12. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Παιδιά ηρεμήστε!!!!
    Τα πάρτι που λέτε γίνονται ιδιωτικά μεταξύ γνωστών ή σε μαγαζιά που διοργανώνουν διάφορα τέτοια δρώμενα.
    Οπότε για αρχή θα πρέπει να πάτε στις διάφορες συναντήσεις για καφέ ή ποτό και αφού γνωρίσετε διάφορα άτομα και έχετε και χημεία θα βρείτε και τον "δρόμο" για τα πάρτι