Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm session, και sex στο αυτοκινητο....!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 31 Αυγούστου 2008.

  1. female

    female Contributor




    Άπαιχτος ο παίκτης...!

    Το λέω κι αν μ' ακούσει κανείς... Πρέπει να σκεφτείς σοβαρά και τη συγγραφή κωμικών σεναρίων. Άξιος συνεχιστής του Παπαδούκα, του Τσιφόρου, του Σακελλάριου...

    Είναι κρίμα να παραμένεις μόνο Τσιφόρουμ...



     
  2. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Κατόπιν παραινέσεως της πεφιλημμένης μου γραίας, ήδη ξεκίνησα την συγγραφή της αυτοβιογραφίας μου.

    Υ.Γ. Ποσοστά δεν δίνω στους μετέχοντες. Λαοπρόβλητος ο γράφων μεν, αλλά ουχί γαλαντόμος! Οι καιροί είναι χαλεποί...
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: bdsm session, και sex στο αυτοκινητο....!!

    Βεβαίως. Πολλάκις. Και φυσικά μου άρεσε. Σ' εμένα τουλάχιστον, δεν υπήρχε λόγος να μην αρέσει...

    Εξηγώ: Το πρώτο μου αυτοκίνητο ήταν ένα Ford Taunus 17m (ένα από τα πρώτα μοντέλα που παρήχθησαν αμέσως μετά την εφεύρεση του τροχού. Συγκεκριμένα το είχα αγοράσει μεταχειρισμένο από τον Fred Flintstone), το αυτοκίνητο δηλαδή που εικονίζεται πιό κάτω, σε κατάσταση όμως βαριάς ταλαιπωρίας.

    View attachment 5326

    Παρείχε άφθονο χώρο γιά σεξ... Αυτό που δεν παρείχε, ήταν η οποιαδήποτε βεβαιότης ότι θα ξαναέπαιρνε μπρος, μετά το σεξ... Άρα, εκ των πραγμάτων, πάρα πολλές φορές μετά το σεξ, ακολουθούσε session, και μάλιστα της ποικιλίας pony play...

    Ακόμη και σήμερα, δεκαετίες ολόκληρες αργότερα, δεν μπορώ να αποβάλω την ιδιορρυθμία όταν μελετώ τις "προδιαγραφές" μιάς γυναίκας, να συμπεριλαμβάνω σ' αυτές και την ιπποδύναμή της...