Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSMer ή δικαιολογία του Vanilla

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Dapom, στις 18 Απριλίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    O φούρναρης φταίει.  
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι, οκ έχει απ' όλα ο χώρος, λίγοι και καλοί ξεχωρίζουν και όσοι ''δεν'' την κάνουν με ελαφρά,απλά πράματα, τους ''ξερνάει'' . Οπότε μια είναι η λύση, κρατάς τον κύκλο σου σταθερό plus " I keep my personal life private, don't think you know me, you only know what I allow you to know.." : )
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Amen.... 
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Ειτε με κάλυψε ειτε όχι δεν έχει νόημα...αυτή ειναι η απάντηση σου

    P.s.: Ευχαριστώ για την προσφορά αλλά δεν τρώω junk κυριολεκτικά και μεταφορικα.
     
  5. Αγαπητέ @Dapom , επιλέγεις βασιζόμενος στο "κατά δήλωση", ή στο "κατά ζειν"? Θέλω να πιστεύω οτι ως εχέφρων άνθρωπος κρίνεις τον άλλο με βάση τις πράξεις του.

    Ο καθένας μπορεί να δηλώνει ότι θέλει, για τους δικούς του λόγους: Σκοπιμότητα ή άγνοια. Αν π.χ. κάποιος σου πει "είμαι δίκαιος", μπορεί να πιστεύει οτι όντως είναι, αλλά ο ορισμός του περί δικαιοσύνης να διαφέρει από το δικό σου. Η μπορεί να μην είναι, εν γνώσει του. Το ένστικτο και η εμπειρία σου είναι μιά καλή βοήθεια, αλλά ο μόνος τρόπος να το διαπιστώσεις τελικά είναι μέσα από τη βάσανο της πραγματικότητας.
     
  6. Οσο για τις κραυγές περί καθαρότητας του χώρου, απομάκρυνσης των παρείσακτων/ξένων στοιχείων, μόνο θυμηδία μου προκαλούν. Ούτε καν αηδία...
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Είναι γεγονός αγαπητέ @peleas , οι παρείσακτοι δεν προσφέρουν κάτι , παρά μόνο το ότι μολύνουν περισσότερο και αυτό ναι, είναι αηδία. : )
     
  8. Elune

    Elune Priceless

    Πέστα της! Οχι τίποτα άλλο δεν μου έδωσε ούτε λίγο και καλά γιατί η ζαμπονοτυρόπιτα ήταν καμμένη!
     
  9. Ναι ρε μολύνουν τον ΙΕΡΟ τούτο χώρο. Να φύγουν να πάνε αλλού. ΠΑΡΕΙΣΑΚΤΟΙ. Θα ξυπνήσουν οι Θεοί και θα μας γαμησουν όλους. Προσέξτε.
     
  10. brenda

    brenda FU very much


    Το νου σας ρεμάλια!!!!! 
     
  11. Elune

    Elune Priceless

    Σαν Λιακόπουλος μου ακούστηκε αυτό...
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    θα πείτε κι άλλα χιουμοριστικά σ΄αυτό το νήμα? Να ξέρω αν είναι, να μην πάω έξω για καφέ, να κάτσω εδώ στο καφενείο, να απολαύσω διαλόγους.....