Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BoB ο Μάστορας....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος aDDIcteD, στις 7 Δεκεμβρίου 2007.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Απάντηση: BoB ο Μάστορας....

    καλως το κοριτσι!σιγα θα πνιγεις απο το γελιο 
     
  2. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Ναι η αλήθεια είναι ότι πέρασα ένα πολύ σούπερ ΣΚ και ακόμα είμαι σε πολύ καλή διάθεση και αν κρίνω απο το πως θα ολοκληρωθεί η βραδιά θα συνεχίσω να είμαι και αύριο χε χε !  
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Απάντηση: BoB ο Μάστορας....

    δηλαδη φτηνα την γλητωσαμε 
     
  4. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    χαχα! Όντως!!!  
     
  5. Puma

    Puma Regular Member

    Ε ναι, αφού με τρώνε οι δρόμοι κάθε μέρα και βαριέμαι πολύ μέσα στο μετρό ή στον ηλεκτρικό   Μερικές φορές παίρνω τις εφημερίδες που δίνουν έξω από τους σταθμούς αλλά είναι λίγο το περιεχόμενο για τη διαδρομή που κάνω, ενώ το κείμενό σου άνετα θα μπορούσε να είναι μια εφημερίδα Λωλ!!
     
  6. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Έλα μωρέ δεν είναι και τόοοοοοοσο μεγάλο! τα παραλές.
    Εγώ πάλι δεν αντέχω μέσα σε συγκοινωνίες κτλ να διαβάζω... Μ' αρέσει να παρατηρώ τον κόσμο :alien:
     
  7. Puma

    Puma Regular Member

    Κι εγώ αυτό κάνω κυρίως... παρατηρώ κόσμο... η εφημερίδα είναι για ξεκάρφωμα lol!