Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Brat στο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Janine, στις 27 Φεβρουαρίου 2015.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    Και την 69η ημέρα ο Θεός γύρισε τη γυναίκα ανάποδα...και την 666η μέρα συνειδητοποίησε οτι μετά την 69η ημέρα η γυναίκα άρχισε να ηρεμεί και δημιούργησε το μπρατίδιο για να εχει τον ανδρα σε εγρήγορση
     
  2. gaby

    gaby Guest

    @Ice and fire

    δεν έχω διόλου πρόθεση να προσβάλω, να στενοχωρώ ή να κάνω ψυχολοζύ ντε κυλ και μάλιστα απλήρωτη σε μέλη τα οποία μάλιστα μπορεί να μου είναι συμπαθέστατα. Με το θέμα μπρατ έχω ορισμένες ενστάσεις αλλά δεν αφορούν ανθρώπους αφορούν το θέμα. Έχω εδώ χιλιάδες ποστ δεν μιλάω για ανθρώπους το βρίσκω μπλιαχ και όχι δικαίωμα κανενός στο κάτω κάτω. Αλλά για θέματα, σόρρυ, λέω ότι θέλω. Αν τυχόν σε προσέβαλα ήταν αθελά μου και με συγχωρείς. Δεν θυμάμαι γιατί για αυτό ειδικά το θέμα έχω διαγράψει πριν ανεβάσω πιο πολλά από όσα έχω ανεβάσει γιατί ήταν πολύ κέντημα για να τα γράψω έτσι που κανένας να μην το πάρει προσωπικά και τώρα δεν μπορώ να ψάχνω από το κινητό και στη δουλειά Αν έχεις κάτι συγκεκριμένο που κακώς είπα και σε προσέβαλε φέρε το εδώ μπροστά και για τα υπόλοιπα το βράδυ
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @brenda

    Στην brat, μπρατιές;;;
    Σε κανέναν δεν αρέσει να είναι μέτριος κι ασήμαντος, κακότροπη γραία.


     
  4. Elune

    Elune Priceless

    @brenda τι ωραία που τα λες, κρίμα που δεν σε καταλαβαίνω. Εγώ προσωπικά δεν θα σε έκανα ποτέ report, αφού διασκεδάζω απίστευτα με τα ποστ σου. Ωστόσο, σαν πιο έμπειρη θα έπρεπε να γνωρίζεις πως απαγορεύεται η δημοσιοποίηση των P.M.

    P.s Τι ωραία σεντόνια μπορεί να γράψει κανείς στις 3 τα ξημερώματα, κάτω από το πάπλωμά του.

    P.s 2 : Μήπως τελικά είσαι μια brat, που έχασε το δρόμο της ;  
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

  6. gaby

    gaby Guest

      Κουλάρετε παρακαλώ πολύ, ιδίως @Elune και όχι μόνο. Το βράδυ τα υπόλοιπα αν υπάρχουν υπόλοιπα!!!!!! Δεν ξέρω για τα φορουμιακά αλλά έτσι και χάσω προαγωγή επειδή δεν κάνω δουλειά τώρα, δεν θέλετε να ξέρετε τα μετά  
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @gaby
    Καλημέρα, δεν αναφέρθηκα σε εσένα, γενική παρατήρηση για όλα τα νήματα.
    Δεν έβαλα κάποιο συγκεκριμένο όνομα όχι γιατι θέλω να τα πάω καλά με όλους ή να με συμπαθήσουν ή να πάρω like.
    Διαβάζω χρόνια το forum και το έχω προσέξει ότι το συγκεκριμένο στυλ φοριέται πολύ εδώ και μάλιστα στο ντούκου και αναρωτιέμαι απλά εάν όλοι αυτοί τελικά νιώθουν ανώτεροι.
    Άτομα με επιχειρήματα σωστά, όπως εσύ ( δεν σε γλύφω), με έχουν βάλει πολλές φορές σε μία διαδικασία να σκεφτώ και να αναθεωρήσω κάτι για το οποίο ήταν δεδομένο για εμένα.
    Είμαι εδώ για ανταλλαγή απόψεων και κάθε καλοπροαίρετο σχόλιο δεκτό.
     
  8. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Επειδή αυτό που περιγράφεις, μας έχει όλους κατά καιρούς προβληματίσει,θα σου πω πως
    εγώ το αντιμετωπίζω και εδώ μα και στη ζωή γενικότερα, μια και εκεί το συναντώ.

    Κατατάσσω τους χαρακτήρες σε κατηγορίες και ξέρω τι μπορώ να περιμένω από τον καθένα.
    Έτσι δίνω σημασία μόνο στις γνώμες και απόψεις εκείνων που θεωρώ ότι το αξίζουν.
    Παλιότερα προσπαθούσα να αλλάξω τη γνώμη των άλλων αλλά κατάλαβα ότι είναι μάταιο.
    Κατανοώ πλέον ότι όλοι έχουν τη γνώμη τους και μπορούν να την εκφράζουν, αλλά και εγώ
    έχω δύο αυτιά και τα χρησιμοποιώ κατάλληλα.
     
  9. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @Ice and fire , καλή σας ημέρα.

    Επειδή το κείμενό σας αναφέρεται πιθανώς στη δική μου τοποθέτηση, θα ήθελα να ξεκαθαρίσω τούτο:

    Δε χαρακτήρισα κανέναν εδώ μέσα brat.
    Το κατά πόσο κάποιος είναι, νοιώθει ή έχει λίγα ή πολλά στοιχεία της κατηγορίας κανείς άλλος δεν μπορεί να το κρίνει εκτός από τον ίδιο.
    Πολλώ δε μάλλον να κριθεί κάτι τέτοιο διά μίας διαδικτυακής περσόνας.

    Δεν κατέχω πτυχίο ψυχολογίας, ούτε και έχω ασχοληθεί με τη συγκεκριμένη επιστήμη παρά μόνο επιφανειακά.
    Δεν επιχειρώ να ψυχογραφήσω ανθρώπους, αλλά να καταγράψω συμπεριφορές που συμβαίνουν γύρω μου.

    Ως εκ τούτου, εάν κρίνατε πως κάτι στο κείμενό μου σας περιγράφει ή αναφέρεται σ' εσάς, ζητώ συγγνώμη, δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου.

    ΥΓ Αν έχει κάποια σημασία η άποψή μου, δε νομίζω πως είστε brat.
     
  10. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Brat brat brat.
    Brat brat brat
    Μπλε και κοκκινο
    Κανει brat
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  12. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος