Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Brat στο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Janine, στις 27 Φεβρουαρίου 2015.

  1. gaby

    gaby Guest

    Πιθανά να είναι πιο αναμενόμενο σε νέους ανθρώπους, θέλει αντοχές που το brat λογικά πρέπει να θεωρεί αυτονόητες, ευελιξία συναισθηματική και σωματική και πάρα πολύ κέφι άλλωστε  

    Ξέρω και αγοράκια πολύ bratty… Η μόνη διαφορά που έχω βρει είναι στην αποδοχή της επιθυμίας.

    Νομίζω ότι είναι ανεξάρτητα το ένα από το άλλο, το να είναι brat ούτε αναιρεί ούτε επιβεβαιώνει την αξιοπιστία, εξαρτάται από το τι θέλει το brat.
    Στα βανιλλοbrats άλλωστε κυκλοφορεί ότι ναι μεν έσω brat αλλά από την άλλη, όταν είναι η ώρα, να σχετίζεσαι όμορφα.
     
  2. Elune

    Elune Priceless

    @seduced mind

    Τα κατοικίδια και δη τα σκυλιά μόλις τα αποκτήσεις γίνονται κατ' εικόνα και καθ' ομοίωσιν του ιδιοκτήτη τους. Οπως οι Εσκιμώοι, λοιπόν, έχουν τα χάσκυ, έτσι και σε σένα θα πρότεινα να πάρεις έναν @Koproskylo .  
     
    Last edited: 7 Απριλίου 2015
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Γιατί αποφεύγεις να απαντήσεις σε αυτό που σε ρώτησα; Εσύ προσωπικά που δεν έχεις τελειώσει κτηνιατρική είσαι πολύ λίγος για να πεις σε εμένα που τελείωσα τη κτηνιατρική τι μου ταιριάζει.... γατάκι....
     
  4. Elune

    Elune Priceless

    Wow! Το γεγονός ότι πήγες και τελείωσες (αμφιβάλω) την κτηνιατρική για να μπορείς να προβλέπεις/αντιμετωπίζεις τα προβλήματά σου, με ξεπερνάει! Ελπίζω, μόνο, να μην πάσχεις από σπλαχνική λεϊσμανίαση.
     
    Last edited: 8 Απριλίου 2015
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Κανονικά έπρεπε να σε ξεπερνάει το γεγονός πως ασχολούμαι με αβέλτηρο. Αλλά χρειάζονται στη ζωή και αυτοί για να σπάω πλάκα με τα φληναφήματα τους, όπως τώρα καλή ώρα....
     
  6. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

  7. Elune

    Elune Priceless

    Είμαστε σίγουροι πως για να σπάσεις πλάκα αρκεί μόνο να ρίξεις ένα βλέφαρο στον πλησιέστερο καθρέφτη.

    Παράλληλα, θα πρότεινα κάθε μεσημέρι στις 2 και κάθε απόγευμα στις 6 να κοιτάζεσαι στον καθρέφτη σου και εκτός από τη χαρμολύπη που θα σου προκαλεί το είδωλό σου, να αναφωνείς "Είμαι εξυπνάκιας".

    P.S: Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου. Αδικος κόπος, όπως και στην περίπτωση του Κυπέλλου, πάλι θα βγεις χαμένος     Και βαριέμαι αφόρητα την κλάψα...
     
    Last edited: 8 Απριλίου 2015
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Έλα ρε έμαθες τι είναι χαρμολύπη, καλά το πας βελτιώνεσαι...
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τραγικο αυτο το πραγμα εδω μεσα........
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Tραγικό είναι να προσπαθεί κάποιος να πείσει στηριζόμενος στη λογική του, πως κάτι είναι ανέφικτο, όταν είναι εφικτό και αντί να ρωτήσει να πληροφορηθεί αν όντως συμβαίνει, να παριστάνει τον επαΐων. Δεν είναι κακό να μην ξέρεις κάτι, για αυτό ο καθένας μας έχει επιλέξει την ειδικότητα του, αν μπορούσαμε όλοι να γνωρίζαμε τα πάντα, θα δηλώναμε όλοι το ίδιο επάγγελμα, ξερόλες. Εδώ βλέπεις ακαδημαϊκούς σε συνέδρια, να σου λένε σε μία ερώτηση δεν γνωρίζω την απάντηση αλλά θα ψάξω να τη βρω, εμείς τα γνωρίζουμε όλα... Με τις υγείες μας, αυτός ο λαός είμαστε και καλά να πάθουμε....
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν θα παρω το μερος κανενος γιατι δεν με αφορα το θεμα. Εχω προσωπικη αποψη για τον καθενα εδω μεσα, οσο βεβαια μπορω να κρινω.....
    Ο καθενας εχει τα δικια του και εκτος αυτου δεν ξερω τι εχει προηγηθει (και ξανατονιζω δεν με αφορα)
    Με ενοχλει ομως σε ολα τα νηματα, ειδικα τελευταια, να διαβαζω ολοκληρες σελιδες με προσωπικες κοντρες, χωρις να θελω να θιξω κανεναν και ομολογω οτι ειχα μπει κι εγω σε μια τετοια διαδικασια στην αρχη και ειπα πως δεν θα το ξανακανω.
    Βγαλτε τα ματια σας λιγο πιο πριβε   (εγω το κανω οταν κατι με ενοχλει)


     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    κωμικοτραγικο