Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Brat στο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Janine, στις 27 Φεβρουαρίου 2015.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    Καλη ξεκούραση σου ευχομαι και σε ζηλεύω !

    Υ.Γ, ευχαριστω για τις ευχές σου αλλα δεν πρόκειται για ενα κλιματιστικό και ουτε δικο μου
     
  2. aethereal

    aethereal Guest

    Περαστικά εν πάση περιπτώσει..
     
     
  3. aethereal

    aethereal Guest

    υ.γ
    Η υποτακτική που απολαμβάνει την ενσάρκωση του ρόλου Βrat με ζέση,θέρμη,χάρη και σεξουαλικό μπριο
    θα πρέπει να κατέχει τις προαπαιτούμενες μαζοχιστικές επιθυμίες σε υπερθετικό βαθμό
    καθώς ο,τιδήποτε εξαιρετικά απομακρυσμένο της υπάκουης,μετρημένα πειθήνιας,πονηρά χαμηλοβλεπούσας,σιωπηλά γλυκομίλητης,παραδοσιακά φλογοσεξουαλικής,
    ηδιστοδεκτικής/στριτζοστριφνοδεκτικής προσωπικότητας
    αποτελεί το κόκκινο πανί για τον Κυρίαρχο που θέλγεται μεν απο τα κάλλη της..
    ένω ουσιαστικά στα μάτια του,η "υποτακτική" της ύπαρξη φορά
    το πλήκτρο delete για "Βratoστέμμα"...

    Στην αδυναμία του όμως να το πατήσει,
    χρησιμοποιεί τα χέρια του σε πλείστες,εναλλακτικές αποφορτισιακές μεθόδους..
    ενώ παράλληλα δίνει ρεσιτάλ ερμηνείας στο "Κάποτε θα την Στρώσω"..
     
  4. Elune

    Elune Priceless

    Το νόημα της φράσεως "brat στο BDSM"...
     
  5. Οι Κυριαρχικοί/ες παντως,μεταξύ μας,είναι πολυ πιο πεισματάρηδες απο τις brat μαζοχίστριες.Δίνουν συστηματικά εντολές και πάντοτε θέλουν να περνά το δικό τους.Σε μερικές περιπτώσεις,θεωρούν τον εαυτό τους ενα είδος "Μεσσία" και αλίμονο στους πιστούς/ες που θα αμαρτήσουνε.
     
  6. Αυτή εδώ τις ξεπερνά ολες πάντως.

     

     

     
     
  7. Brigitte

    Brigitte Contributor


    ό,τι καλυτερο εχω διαβασει τον τελευταιο καιρο...         
     
  8. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor


         
     
  9. Εγώ προσπάθησα με χιουμορ (όπως κάνω συνήθως ) να αποδώσω λίγο την έννοια του brat εσύ το έκανες με σοβαρότητα και πολύ στοχευμένα!! Εύγε κορίτσι μου!!
     
  10. Aquarius86

    Aquarius86 Aquarius86

    Εν μερη διαβασα τι ειναι ο ορος brat αλλα διαβαζοντας τα ποστ σας ψιλομπερδευτηκα..μπορει καποιος να μου δωσει ενα definition λιγο πιο συγκεκριμενο;
     
  11. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Μία συνειδητοποιημένη υποτακτική (ή και switch ακόμη), που αποδέχεται και ακολουθεί κάποιους κανόνες αλλά ταυτόχρονα είναι και λίγο πειραχτήρι και της αρέσει να φέρνει με τον τρόπο της τα πάνω κάτω και κυρίως τα κάτω πάνω, αποτελεί κατά την ταπεινή μου άποψη μία εξαιρετική "συνταγή", προκειμένου να μην πλήττει το ζευγάρι και φυσικά να κρατάει σε εγρήγορη τον Κύριό της.

    Κάτι τέτοιο για μένα και εφόσον δε λειτουργεί ισοπεδωτικά και ανούσια αλλά αιτιολογημένα και με δοδημένη σκέψη μόνο οφέλη μπορεί να έχει και για τις 2 πλευρές.

    Είναι το πιπέρι αλλά και όλα τα νόστιμα και μυρωδάτα μπαχαρικά, που μπορούν να μπουν σε μία σχέση, για να την κάνουν μακροβιότερη και κυρίως πιο όμορφη και ενδιαφέρουσα.
     
  12. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Εγώ έχω μία μικρή δυσκολία πάντως, το ομολογώ,

    να αναγνωρίσω ώρες-ώρες πότε μία κοπέλα είναι ποιο από τα δύο είδη που περιέγραψε με μεγάλη ακρίβεια και πολύ εύστοχα η @jasmin sg .


    Κατά κανόνα όταν μου φέρονται άσχημα ανταπαντώ ακόμα πιο άσχημα.

    Μερικές φορές δυστυχώς ακόμα και αν η κοπέλα που το κάνει το κάνει καλοπροαίρετα ή για λόγους "παιχνιδιού" ή γενικά χωρίς να εννοεί κάτι κακό.


    Η brat συνμπεριφορά μου δίνει πολύ στα νεύρα γενικώς.

    Κοπέλα με τέτοια συμπεριφορά θα τη βούταγα από το μαλί και θα την πλάκωνα στα χαστούκια αν το έκανε μπροστά μου, κυριολεκτικά.


    Δεν με διεγείρει με την καμία.
     
    Last edited: 24 Μαρτίου 2016