Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Brat στο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Janine, στις 27 Φεβρουαρίου 2015.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κάτσε ρε συ. Μισό.

    Λες δηλαδή ότι πχ. θες να "τη λες" στους άλλους ελεύθερα αλλά έχεις την απαίτηση οι άλλοι να κάθονται σαν θήματα να σε ανέχονται?

    Έεεεελα ρε συ! Γιατί να το κάνεις αυτό?  
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εάν ρωτούσα εγώ κάτι τέτοιο θα έπαιρνα μια απάντηση "επειδή μπορώ".

    Επαναλαμβανομαι και δεν μου αρέσει. Κάνω ερωτήσεις και παίρνω απαντήσεις προσβλητικες ή δεν παίρνω καθόλου. Δεν έχω βρίσει ποτέ κανέναν εδώ μέσα ούτε σε νήμα ούτε με πριβε μήνυμα κάτι το οποίο έχω υποστεί αλλά δεν ασχολήθηκα.

    Το φόρουμ έχει κάποιους κανόνες, εάν κάποιος θεωρεί ότι τον προσβαλω κατ οποιοδήποτε τρόπο μπορεί να μου κάνει αναφορά και οι υπεύθυνοι να πράξουν αναλόγως. Δε θα συνεχίσω τη συζήτηση, όχι γιατί σε σνομπαρω αλλά επειδή το νήμα ήδη κατάντησε σαν τα περισσότερα εδώ μέσα και προσπαθώ συστηματικά να μην συμμετέχω σε κάτι τέτοιο γιατί εκτός από κουραστικό είναι και εκνευριστικό για αυτούς που προσπαθούν να διαβάσουν κάτι της προκοπής.

    Εύχομαι να έρθετε στη θέση μου κάποια στιγμή, όταν περάσει ο καιρός,να ξαναδιαβασετε παλιά σας ποστ και να πείτε τι μαλακιες έλεγα τότε, εκανα μεγάλη πρόοδο, είμαι περήφανη για τον εαυτό μου πολύ και για αυτούς που με βοήθησαν.
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Αν ποτέ τύχει κάτι τέτοιο και σε μένα, σου υπόσχομαι θα σου το πω. Σου το λέω μιας και μιλάμε.

    Και σου το λέω με ειλικρίνεια.
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2016
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    βλεπετε την @Θρυαλλίς μεσα σε ενα χρονο απο μπρατ τη αξιολατρευτη εχει γινει  
     
  5. yannouli

    yannouli busy mind

    ό,τι σπείρεις θα θερίσεις...
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    πω ρε τι εχασα
     
  7. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Μήπως δεν υπάρχουν κι άντρες με βυζιά; Ή γυναίκες άβυζες; Ποιός είναι σεξιστής τώρα;  
     
  8. Soraya

    Soraya Guest

    τα brat χωρούν σε κλίκες;;;;;
    (για να μένουμε και στο θέμα του νήματος)
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    α χα χα χα χαααα χααα χααα γελασα !

    ε, μεταξυ μας τωρα, πρωτον δεν εχεις να πεις κατι της προκοπης και δευτερον, ισχυει το πρωτο

    Βλεπεις ? Μονη σου το παραδεχτηκες...
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    σιγα ρε μαστορα,
    ποιος σε εβαλε χωροφυλακα ...

    δηλαδη εσυ πιστευεις,
    οτι εξω απο το φορουμ δεν υπαρχει καν ... ζωη ?

    coolare και παρε μια ανασα
    αντε, και δυο

    περιμενε να μπει το καλοκαιρι,
    μπορει να σου εχει κατσει και καμια μεχρι τοτε
    στατιστικα, πανω στον χρονο ξαφανιζονται οι περισσοτεροι
    βρισκουν αλλα ενδιαφεροντα, εργοχειρο δαντελλα, βελονακι, πλεξιμο,
    ή απλα βαριουνται το ατελειωτο μπλα-μπλα
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Πάνω που είχα αρχίσει να πιστεύω ό,τι δεν πουλάς τζάμπα εμπάθεια, και είχα αρχίσει να σε βλέπω αλλιώς, πάλι την πέφτεις με μένος σε κάποιαν που δεν απευθύνεται σε σένα, δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο, αλήθεια. Το να παραδέχεται κανείς πως έχει κάνει λάθη στο παρελθόν, απαιτεί μια γενναιότητα που δεν είδα εσάς τους Κυρίαρχους να την επιδεικνύετε σε καμμία των περιπτώσεων.
    Άμα θέλεις να κάνεις διάλογο, μην έχεις τόσο πολύ απλωμένο το ζωνάρι σου. Δεν σου ζήτησε κανείς, ούτε μεσολάβηση, ούτε διαιτησία.
    Το ξέρω ότι το ίδιο θα πεις κι εσύ για μένα και σε προλαβαίνω λέγοντάς σου να αφήσεις τον κόσμο ήσυχο και να σταματήσεις να επιτίθεσαι σε γυναίκες. Το ποιος έχει να πει κάτι της προκοπής ή όχι, σε ένα δημόσιο συζητητήριο, δεν θα το κρίνεις ούτε εσύ, ούτε εγώ.
    Θα το κρίνει ο καθένας που διαβάζει και συμμετέχει.
    Το ξέρω ότι έχεις και καλύτερο εαυτό, απορώ γιατί τον ξεχνάς τόσο εύκολα.
    Είμαι βέβαιη ότι θα απαντήσεις με επίθεση, γιατί πια εγώ προσωπικά σε έχω μάθει, δεν με ενδιαφέρει η αντιπαράθεση μαζί σου, ούτε και με κανέναν άλλον, αλλά αυτές οι ενέργειες και τα ''πεσίματα'' έχουν διώξει πολύ κόσμο από το φόρουμ και ειδικά γυναίκες, είναι πολλά τα κρούσματα για να τα αγνοήσουμε.
    Αν είστε τόσο άντρες πια, δια ζώσης και εκεί που σας παίρνει, το τζάμπα νταηλίκι απόθανε μαθές.
    Άντε καλημέρα, να πιούμε τον Κυριακάτικο καφέ μας σαν άνθρωποι, φτάνει πια ο πρωϊνός κανιβαλισμός.


    ΥΓ Κάτσε και σκέψου, εγώ πάντως θα πιω το καφεδάκι μου στην υγειά σου. 
     
    Last edited: 27 Μαρτίου 2016
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    κανεις ενα βασικο λαθος, μαλλον δυο.

    Πρωτον, ΔΕΝ επιτιθομαι, λεω την αποψη μου.

    Δευτερον, αυτο ΔΕΝ γινεται σε γυναικες, αλλα σε διδικτυακους λογαριασμους.

    Το ποιος ή ποια κρυβεται πισω απο το καθε ονομα, δεν με απασχολει διολου.
    Πισω απο το ονομα "χρυσομαλλουσα" (λεμε τωρα), δεδηλωμενη μπαλαρινα,
    μπορει να κρυβεται ο μητσος ο νταλικιερης,
    για Χι, Ψι και Ζεντ λογους.

    Χαιρομαι που πινεις το καφεδακι σου στην υγεια μου
    στ ανταποδιδω -το καφεδακι μου στην υγεια σου-
    μαζι με ενα μεγααααλο σματσ-σμουτς αιθερικο φιλακι