Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Crash Test Προκαταληψεων - The Pregnant Man

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 10 Απριλίου 2008.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν Μ/μας είχες πει για το βίτσιο σου που το λένε mud wrestling κρυφοπαπαδιά!!!
    Η dora είναι πολύ καλή αντίπαλος και με τιμά η πρόκληση μαζί της.

    Έχω όμως ενστάσεις:
    Ατυχώς επέλεξες τον Dolmance σαν ρέφερι. Είναι πολύ σικάτος για να αντέξει τέτοιο βρώμικο και βάρβαρο θέαμα...Μπορεί ίσως να μας βλέπει από μακριά μέσα από τα κιάλια που ευγενώς θα του παραχωρήσει η ομάδα! Στο τέλος του αγώνα θα πάρει ως τρόπαιο η μια την άλλη και θα οργιάσουμε με παντοίους τρόπους ...μακριά από τα λάγνα βλέμματα σας.
     
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Εγώ πάλι - που επίσης την βρίσκω με τις αντιπαραθέσεις - λέω να διοργανώσω ένα καλύτερο θέαμα από την κοτσάνα που προτείνεις (ούτε η Εύα ούτε εγώ είμαστε διατεθειμένες να λερωθούμε με λάσπη για χάρη κανενός, εξάλλου παραμένουμε πάντα και οι δυο Νικήτριες). Λοιπόν, Ντόρα και Ντολμανσέ σε sand-box, με μόνο όπλο κουβαδάκια. Ρέφερι ο G E (για να γίνει η μάχη ισότιμη). H Νικήτρια θα πάρει την χαρά της νίκης, ο ηττημένος θα πάρει την χαρά της πάλης με την Νικήτρια, κι εσύ θα πάρεις τα &%@#* σου. 
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Crash Test Προκαταληψεων - The Pregnant Man

    Μη με προσβάλεις!!!
    Οφ κόρς.
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Crash Test Προκαταληψεων - The Pregnant Man

    Xmmm ...άντε και συ Dolmance στο κόλπο των ονειρώξεων!!!
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor


    Χαχα. Μαζί τα γράφαμε. Βρε λες να το κάνουμε; 
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Ντολμανσέ όπως καταλαβαίνεις και οι δυο είναι λάδι πολύ και τηγανίτα τίποτε.

    Το μόνο βίτσιο που έχω Ευα είναι το ποσοστό της γκανιότας.
     
    Last edited by a moderator: 28 Απριλίου 2008
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ...Αυτό Μου ακούγεται πολύ καλύτερο... 
    Αν και έχω και πάλι ένσταση ως προς τον ρέφερι. Τον θέλω τεκνό, γεροδεμένο και παιδαρά!! H νικήτρια και η ηττημένη έχοντας το αθλητικό πνεύμα της ευγενικής άμιλλας, θα πάρουμε τον ρέφερι (τον θεογκόμενο…μυαλό δεν χρειάζεται και να έχει…δεν θα τον παντρευτούμε) και την κάνουμε ...για άλλες πολιτείες ...μαγικές...
    Dora δεν πιστεύω να έχεις αντιρρήσεις.!

    Χάρισμα σου μπρε!! 
     
    Last edited: 28 Απριλίου 2008
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Crash Test Προκαταληψεων - The Pregnant Man

    Μη μου διαταράσσετε τις ονειρώξεις! Έχω τόσο εκστασιασθεί που ίσως χρειαστώ τα δύο κουβαδάκια της Δώρας. Θα ενημερωθείτε.


    ΥΓ Βρε ποιητή, αυτές τις συμφιλιώσαμε. Παράγγειλε και το τεκνό να τους το δώκεις και τέλεψε η αγαθοεργία.
    Μήπως, τώρα, να τσακωνόμασταν εμείς με τον G_E; Ίσως τύχουμε και οι τρεις αναλόγου μεταχειρίσεως, από τίποτα γενναιόδωρες κυρίες.
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Στο Fetish Fetsival (9-11) θα εχει και τετοιο θεαμα στον χωρο Μ/μας...Αν σε ενδιαφερει...Μέσα ... πλακα θα εχει...
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Α...τον ρίχνεις τον αγαπητό G E. ΕΙΝΑΙ παιδαράς (τα τεκνά τα βαρέθηκα έτσι κι αλλιώς).
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Πίστεψέ με το θέαμα που περιγράφεις θα πάει άπατο. Και όπως καταλαβαίνεις ουδέποτε θα το διοργάνωνα.
    Γιατί πράγματι θα έπαιρνα τα αρχίδια μου.
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Ο G.E. είναι καλός για άλλα πράγματα γλυκιά μου... για τέτοια αθλήματα είναι πλαδαρός.