Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Crash Test Προκαταληψεων - The Pregnant Man

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 10 Απριλίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πάμε στοίχημα ότι θα έρθουν όλοι μα όλοι για να ΜΕ δουν; 

    Μα εμένα με ενδιαφέρουν τα "άλλα πράγματα", αγαπητή Εύα. 
     
    Last edited: 28 Απριλίου 2008
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Ρε Ντόρα, ξέφυγε από τον μικρόκοσμο του χώρου του bdsm. Εδώ μιλάμε για ένα θέαμα που θα προσελκύσει τη μάζα. Το πόπολο. Τι ματαιοδοξία είναι αυτή που σας δέρνει; Μιλάμε για μπίζνα Ντόρα. Κι η μπίζνα πρέπει να χει κέρδος.
    Οταν ένα τέτοιο γεγονός δεν οργανώνεται κάτω από την δική μου ομπρέλα μαζεύεις φραγκοδίφραγκα. Το θέμα πχ είναι να υπάρχει κάποιος πουλημένος διαιτητής έστω, που να πειράζει με το σημαιάκι τις διαγωνιζόμενες , άλλως δεν πρόκειται να κοπούν εισιτήρια και να γεμίσει η κερκίδα.
    Είναι κανόνας αυτός, απαράβατος.
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    A! OK!!
    Πάσο!!
    Εγώ από τα "άλλα" είμαι και καλυμμένη αλλά και χορτασμένη!!!
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Crash Test Προκαταληψεων - The Pregnant Man

    Ο G_E παιδαράς; Μη σε εντυπωσιάζουν οι τίτλοι που κερδίζει στα καλλιστεία των ΚΑΠΗ. Δωροδοκεί την ελλανόδικο επιτροπή.
     
  5. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Crash Test Προκαταληψεων - The Pregnant Man

    Μήπως ποτέ αιτήθηκα χυλοπιτας και το έχω ξεχάσει?
     
    Last edited: 29 Απριλίου 2008
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Και ποιος σου είπε ότι μιλάω για τον μικρόκοσμο του χώρου; Τι κάνω 40 χρόνια, μπρίκια κολλάω; Μόνο οι πρώην να έρθουν θα χρειαστούμε στάδιο ολόκληρο...

    Τώρα καταλαβαίνεις γιατί εμμένω στον G E.
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Και τεντζερεδάκια. Αν δεν τα κολλούσες δεν θα χρειαζόταν η δική μου παρέμβαση.
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Crash Test Προκαταληψεων - The Pregnant Man

    Για να τον προσβάλεις! Άκου 'πουλημένος διαιτητής', αυτός ο νέος Αριστείδης....
     
  9. Ευα και Ντορα για να μην έχουμε τίποτα ξενέρωτα θεάματα...
    λέω να κάνω εγώ τον διαιτητή αν θέλετε που είμαι
    δίκαιος καλός και ωραίος και αυτά δεν τα λέω μόνο εγώ
    τα λέει κι’ μάνα μου και ρωτηστε την αμα δεν με πιστευετε
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Εδώ δεν μιλάμε για μια μεμονωμένη εικόνα ενός ανθρώπου.
    To να μην αρέσει η εικόνα κάποιου, μπορεί να συμβεί στον καθένα.
    Αυτό δεν είναι ρατσισμός Lost Boy.

    Ρατσισμός είναι όταν κρίνουμε και προσβάλουμε τους ανθρώπους από το χρώμα τους, την ιδιότητα τους, την θρησκεία τους, την σεξουαλικότητα τους κ.α και όταν τους κραυγάζουμε για αυτά που πιστεύουν ή αντιπροσωπεύουν.

    Θα μπορούσαμε με κάποιο τρόπο να αλλάξουμε τέτοιου είδους προκαταλήψεις, προς μερίδες ανθρώπων πού είναι μέρος της κοινωνίας μας και ζούνε δίπλα μας, γύρω μας, ή μαζί μας. Ο ρατσισμός φέρνει μόνο προβλήματα, καχυποψία, φόβο και μίσος στην ομαλή και ειρηνική συμβίωση.
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Καλά βρε μικρό, μην εξάπτεσαι. Θα σε αφήσουμε να παρέμβεις, λύσσαξες πια. 

    Ο Κορνήλιος έχει πάντα δίκιο και σέβομαι την άποψή του. Επομένως, το κλείνουμε και επισήμως. The Fetish Goddess and the Master Blaster beyond thunderdome (πότε θα πέσει ο κεραυνός αναρωτιέμαι...)

    Υπάρχει ένα μικρό προβληματάκι. Σκοπεύω να την αφήσω να με δείρει. Πολύ...
     
  12. Syrah

    Syrah Contributor

    Σου πέρασε από το μυαλό ότι υπάρχει περίπτωση η επιθετικότητα να μην είναι αυτοαναφορική ιδιότητα αλλά να εμφανίζεται κατά περίπτωση βάσει ερεθισμάτων;