Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

D/s - M/s και δουλειές του σπιτιού

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Soraya, στις 21 Ιανουαρίου 2016.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Είναι ένα παράδειγμα στα τόσα αυτό, όλα αυτά τα καθορίζει το πλαίσιο που έχει οριστεί, στις διαπραγματεύσεις ήταν εκεί η σκλάβα. Φυσικά οι καιροί αλλάζουν και δεν πρέπει να μένει κανείς στατικός.
     
  2. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Στα λόγια μου έρχεσαι  
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν ξέρω τι είναι λάθος και τι σωστό. Εξαρτάται από το υ κατά πόσο θέλει να υπηρετησει το Κ του και κατά πόσο αυτό είναι εφικτό . Προσωπικά λοιπόν επειδή είμαι αντρολαγνα μεγάλη, θέλω να έχω το έτερον ήμισυ στα πούπουλα, να τον φροντίζω, να τον υπηρετω γιατί έτσι μου αρέσει. Δουλεύω ή όχι τις δουλειές του σπιτιού τις θεωρώ αποκλειστικά δική μου ευθύνη. Δε μου αρέσει να τον βλέπω να απλωνει τα βρακια μου στα σχοινια. Από εκεί και πέρα ως ζωντανός οργανισμός κι εγώ έχει τύχει να αρρωστησω, να κάνω κάποια χειρουργεία και δεν μας άφησε ούτε να πεθανουμε από την πείνα, ούτε να βγάλουν τα πιάτα σκουλήκια στο νεροχυτη.

    Εάν το υ καταλάβει πως δεν τα βγάζει πέρα, ας το συζητήσει με το Κ του να βρούνε μια λύση να είναι ευχαριστημενοι και οι δύο.
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εκ των πραγμάτων. Εχουν δυσκολέψει τα πράγματα αρκετά και χωρίς εφόδια, δυστυχώς δεν πάς πουθενα. Το καλύτερο που θα βρείς και αν το βρεις είναι 500 το μήνα και αν εισαι τυχερή τα μισά ένσημα. Και αν εισαι και νόστιμη.. δεν θέλω να αναφερθώ καθόλου  
     
  5. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    σαν ανατολίτης βλαχοεστετ θα δώσω και εγω την τρανή μου άποψη !!! προτιμώ λοιπόν όπως ανάφερε και ο peleas η πυγμή να μην εξαντλείτε στην φασινα ( αντρΑς ειμαι σιγα μην σκουπισω ) !! θα πιάσω και εγω την μάπα και θα δώσω το καλο παράδειγμα!! δεν πιστεύω οτι χάνω την κυριαρχία μου επειδή φορώ φακιόλι , ισα ισα και η ποδιά μου πάει !!   στον βωμό του καθαρού σπιτιού όλα επιτρέπονται !!
     
  6. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Ατυχές το σχόλιο για την εμφάνιση...
    Όσον αφορά για τις δουλειες, δεν έχει τύχει να δω άτομο που να το λέει η περδικούλα του να δουλέψει και να μένει χρόνια άνεργο. Οι άξιοι άνθρωποι πάντα βρίσκουν την άκρη τους αργά ή γρήγορα με τον έναν ή τον άλλο τρόπο....αλλά παρεκτράπηκα από το νήμα
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Τι εννοείς ατυχές. Πρωτη φορά ακούς για εργοδότες που στριμώχνουν τις νοστιμες υπαλλήλους ; Η που πληρώνουν τους μισους και τους άλλους οχι λόγω ταχα μου δυσκολιών ; Διαφωτισε με πλιζ  
     
  8. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Εννοω ότι το "νοστιμη" ή μη δεν θα έπρεπε να θεωρηθεί asset στην συζήτηση του πόσα παίρνει μία υπάλληλος
     
  9. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    απεναντίας έχω δει τεμπελεχανάδες 40άρηδες να κάθονται με την μάνα τους και την σύνταξη και να κράζουν τα πάντα...  
     
  10. Αυτό με τα βρακια στα σχοινιά γαμησε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Παρτου ένα στεγνωτηριο του ανθρωπου!!!!!  
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Άσε, που, όπως έχει γραφτεί και αλλού, αν ήταν έτσι και οι Αφεντάδες δεν έκαναν δουλειές τρομάζω στην σκέψη του τι θα γίνεται στο σπίτι τους. Βέβαια οι περισσότεροι μένουν με την μαμά τους, άλλο θέμα αυτό.  
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    κάποτε:

    -Κυρία μου τα στρινγκ σας δεν στεγνώνουν!!

    -Ε, φύσα τα!!!

    -Φου, φου..