Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

D/s - M/s και δουλειές του σπιτιού

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Soraya, στις 21 Ιανουαρίου 2016.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μου πήρε, αλλά τα στριγκακια μου τα δαντελωτα και οι ζαρτιερες δεν μπαίνουν στο στεγνωτηριο! Έχω και πλυντήριο πιάτων και juro pro για να κάνω τα πουκάμισα κολαριστα! Να Κ, να μαλαμα.
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ναι, αλλά αν δεν τα σετάρει όλα αυτά με αυτό,   κάτι δεν κάνει καλά  
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Επειδή έχω την υποψία πως θα το βάλει και αυτό στο στεγνωτηριο και καταλαβαίνεις τι έχει να γίνει μετά (εγώ θα φταίω, δεν τη γλυτωνω την τιμωρία), άστα να τα κάνω εγώ με τα χεράκια μου καλύτερα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο  
     
  4. Πρόλαβέ τον. Πες του πως είναι φωτιστικό οροφής για pole dancers
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @peleas παίζω με την τύχη μου.... Αφού με κρεμασει από το ταβάνι ανάποδα, θα ξεκινήσει electro play, θα μου βάλει καλώδια και θα περιμένει μέχρι να ανάψει η λάμπα που θα μου έχει χωσει (φαντάζεσαι που).....
     
  6. Αυτός δεν είναι ο στόχος?
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν είμαι τόσο μαζοχα!!!  
     
  8. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Αν το ζωντάνο δεν τραβάει (σε βαθμό που να κινδυνεύει να ψοφήσει) και ο/η Μ για κάποιο διεστραμμένο λόγο θέλει να το κρατήσει, βρίσκει ο/η Μ ένα άλλο σ, μόνο γι' αυτές τις δουλειές (είναι ο τόπος γεμάτος). Αν δεν υφίσταται αυτός ο διεστραμμένος λόγος που ανέφερα πριν, απλά αλλάζει ζωντάνο και βρίσκει ένα που να Την/Τον ικανοποιεί.
     
  9. Για το όργωμα έχω άλλο υ. Έχω και τρίτο για τις εξωτερικές δουλειές.
    Δεν είμαι απλά πολυάμορους. Είμαι πολυγκλάμορους  
     
  10. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Τα χτένια ανάλογα με τα γένια  
     
  11. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Το πολυγκλάμορους έγραψε.
     
  12. Iagos

    Iagos Contributor