Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

D/s - M/s και δουλειές του σπιτιού

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Soraya, στις 21 Ιανουαρίου 2016.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Αγαπητέ Κ της @folha . Απευθύνομαι στο συντροφικό σου ένστικτο   Βλέπεις τι τραβάω.
    Θυμίσου, εχεις το πλεόνεκτημα. Κατουράς όρθιος.

    Οπότε στο μπάνιο.. δεν ειναι το μυαλό ο στόχος. Το καπάκι της τουαλέτας.... είναι ο στόχος  
    Μπορείς ! Κάντο ! Πιτσίλατο  

             
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    έχω την εντύπωση ότι οι περισσότερες γυναίκες υ, έχετε καταφέρει να κάνετε τους περισσότερους άνδρες Κ ιδιαίτερα μαλθακούς απέναντι στις οικιακές εργασίες, συγχαρητήρια κορίτσια, τους φαίρνετε στα μέτρα σας  
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έχω ετοιμάσει πρωϊνό στο υ μου ενώ ετοιμαζόταν για δουλειά (με την μπουκιά στο στόμα έφευγε, με το ζόρι το τάϊζα). Εκείνη την περίοδο άπλωνα την κορμάρα μου στη βεράντα του εξοχικού απολαμμβάνοντας τις διακοπές μου  

    Σίδερο δεν κατέω  
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    Προσωπικά δουλεύω 12 ώρες την ημέρα σε εργασία που δεν την λες και γυναικεία....
    Όταν γυρίζω σπίτι το πρώτο πράγμα που θέλω να κάνω είναι να ΖΕΣΤΑΘΏ (38,2 το αποτέλεσμα του χθεσινού -7 καλά τα πήγα...)
    Σίγουρα μου αρέσει να φροντίζω τον Κ που ανήκω! Θεωρώ αδιανόητο το να μην θέλω να το κάνω. Κάποιες φορές όμως, το μυαλό θέλει αλλά το σώμα δεν ακολουθεί...
    Ναι θα εκτιμούσα την όποια βοήθεια του. Δεν θα την επέβαλα όμως ποτέ.
    Σίγουρα το να τον δω να σκουπίζει δεν θα τον έριχνε στα μάτια μου. Ίσα ίσα.
    Οι θυσίες (όποιες κι αν είναι αυτές) για εμένα δένουν το ζευγάρι. Αρκεί να μην είναι μονόπλευρες.
    Και τώρα πάω να ξαναλιώσω...
     
  5. Φαντάσου εμείς τα brat πόσο ωραία μοιράζουμε τις δουλειες!!!!!!!
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Το να εισαι κ η υ δεν εχει να κανει με το αν εισαι αντρας η γυναικα .... Αλλα στην ζωη γενικα ο αντρας ειναι Αντρας [ αποψη μου ] οποιος καταλαβε καταλαβε
     
  7. folha

    folha deja vu

    ας με εξασφάλιζε κι ας πιτσίλαγε και το ταβάνι! θα έβρισκα τον τρόπο να το καθαρίσω!!!
                 
     
  8. lorelei

    lorelei Regular Member

    μας παιρνουν τις δουλειές, μας παιρνουν τους αντρες , έχει γεμίσει ο τόπος, καμια αξιοκρατία, ζηταμε ασεπ για διορισμο σουμπας, οχι στους διορισμους των δικων μας παιδιών, λεμε ναι στο δικαίωμα της συνταξης!
     
  9. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Να είστε ανταγωνιστικά, υπάκουα και εργατικά. Έχω κάτι υ από Γερμανία που με παρακαλάνε να τα πάρω στο κτήμα...
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Tσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....
    Ανατρίχιασα! 

    Εγώ πάντως προτείνω αν το ζωντανό δεν τραβάει, να είσθε ανθρωπισταί και να το απαλλάξετε από το μαρτύριό του (τύπου σκοτώνουν τ΄άλογα όταν γεράσουν).  
    Μην σας ψοφήσει και στα χέρια, έλεος δλδ.. 
    Άλλωστε είναι γεμάτος ο τόπος όπως είπατε από τέτοια (αναλώσιμα προφανώς) σ... 

    Αλήθεια, ικανοποιείστε βάζοντας το σ να κάνει τις δουλειές? 
    Για διαφωτίστε μας κι εμάς τους αδαείς που βαρυγκομάμε ενίοτε αντίς να καυλώνουμε.... 

    Και ποιος θα ξε-βρωμίσει τον τόπο που ζέχνει (και καλά) μαστερίλα? Ωέο? 
     
  11. lorelei

    lorelei Regular Member

    μποικοταζ στα γερμανικα προΪόντα, τα κτηματα ειναι δικά μας τα φτιάξαμε με το αίμα των παππούδων μας!
    το βλέπετε μας φιμώνουν!
     
  12. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Αχ φιλε μου @thief,ποσο σε καταλαβαινω...Οσον αφορα φυσικα στο πλυσιμο των πιατων ,διοτι ολα τα αλλα τα κανω  ,με μεγαλη μου χαρα και προσεχε,θεω να γυαλιζουν !!!
    Αφου να φανταστεις,σε καποιες φασεις της ζωης μου ειχε συμβει να ξυπνησω και στης 5 γα να κανω δουλειες του σπιτιου καθως 7 παω στην πρωινη μου εργασια!!!
    Αλλα οχι πλυσιμο πιατων...Σε οτιδηποτε δαντελωτο ΝΑΙ αλλα οι πιατααααα  
     
    Last edited: 21 Ιανουαρίου 2016