Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

D. Stein. "Λιγότερο παιχνίδι με κανόνες, περισσότερο με καύλα"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Discerning, στις 24 Αυγούστου 2020.

  1. tithon

    tithon Contributor

    ο κοκ λέει, αλλά δεν έδωσε άρθρο. απέφυγε. κράτησε απόσταση.
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τα παιδιά με τα πουλιά και με τις πουτσοσέλφι
    της καύλας τους βαράγανε ολημερίς το ντέφι...

    Εξηγούμαι..:
    Τα παιδγιά αυτά είναι, αν μη τι άλλο, έντιμα, "αυτά είναι τα προσόντα μανδάμ, αυτά βάζω βιτρίνα", ούτε λόγια ούτε μεγαλοστομίες ούτε χώροι ούτε πλαίσια ούτε τίπουτας, αυτό, πάει και τέλειωσε, αν πα να το μιλήσουνε, το ψιλογαμάνε συνήθως, μαλάκες δεν είναι, το καταλαβαίνουνε, άντε καμιά μπρουταλιτέ για τα μπόσ'κα, κλαψομουνίαση σπανίως, έκαστος στο είδος του, που λέει κι η ρεκλάμα, μια χαρά...
    Δεν θα υπήρχε ούτε μια πουτσοσέλφι, αν δεν υπήρχε ανταπόκριση, αμείλικτοι οι νόμοι της αγοράς αφού, πα να πει, τση μουρλής γιένεται από "μαντεμουαζέλ Πετεφρή εδώ, πώς τον έχετε και τι μάς κάνετε καλέ σεις" εξ ίσου εντιμότατες και προς τούτον συνειδητοποιημένες, άντε να πέσει και λίγο πικάντικο μποθγουέιζ, κούκλα η δουλειά και γιασάν κι απ' όλα...
    Η επικοινωνία είναι απλούστατη "γειά, τι σου γουστάρει", "Γ3 οριζοντίως, Θ2 καθέτως", "το Ε3 τόχεις;", "αχμμ, λύσε μου συ το σταυρόλεξο με μαύρο στιλό και...", βέρι νάις, βέρι γιούφουλ, βέρι χέλθι, ταμάμ. και βλέπουμε.
    Θα μου πεις, δεν λένε και καμιά παρόλα, ναι αμέ λένε, καμιά ξεπατικωτούρα, κανά τσιτάτο-εικονίτσα από τα ΜΚΔ, κανά "μα ρε γιε μου κανακάρη, ποια καριόλα θα σε πάρει, της μαμάς το παλαμάρι, πιο καλό κι απ' του βαρκάρη", τέτοια, δεν είν' κακό, απλώς είναι άλλο και σηκώνει και βελτίωση, σαν γκαγκάν εξάτμιση σε παπί, που δίνει 6 ολόκληρα χιλιόμετρα παραπάνω τελική.

    Και για να ξεκαβαλάμε, εβριμπάντι-τσάμικο-κι-Άιντα-του-Βέρντι (όχι του Βέρτη το κέρατό μου μέσα) το παπί είναι το πιο πολυπαραγμένο παγκοσμίως όχημα...
    Και οι "άλλοι" παπί μπορεί νάχουνε, μη σ' πω και "σώβρακο", μόνο που οδηγάνε πιο καλά και δεν λυγάνε το ένα πόδι, δεν γυρνάνε το κεφάλι στο πλάι και όταν κάνει κρύο δεν βάζουν το ένα χέρι σ' τζέπα τ' μπ'φάν.
    Οδηγούν, δεν κάμουν ντελίβερι της πάρτης τους, αφού...

    "Eμπόδια" κι αυτά τα παπιά...
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Τα πατίνια όμως τα μαζέψανε.
     
  4. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

        
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ξες πολλά εσύ..!