Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

DarkRoom

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος micky30, στις 7 Δεκεμβρίου 2010.

  1. micky30

    micky30 Regular Member

    Καλησπέρα σε όλα τα μέλη....Πριν κάποιες μέρες πήγα με φίλο μου σε ένα μαγαζί στο κέντρο το οποίο θεωρείται gay bar...κάτω λοιπόν στο υπόγειο υπήρχε ένα σκοτεινό δωμάτιο...εκεί μπαίνεις και γίνεται τησ κολάσεως...αλλοι κανουν σεχ άλλοι απλα γλύφονται και μπλέκονται και όλοι μαζι...πιο πολύ μιλάμε για gay και λίγο τρανσ....
    Ερώτηση....Κάποιο μαγαζί παρόμοιο με straight κόσμο ή έστω μόνο με τρανσ δεν υπάρχει??????Τονίζω οτι ρωτάω για μαγαζί που να έχει darkroom και όχι απλά για μαγαζί που να συχνάζουν τρανς...(Κούκλες για παράδειγμα) στο οποίο κι όλας δεν έχω πάει αλλά αν κάποιοος έχει εμπειρία απο εκεί πολύ θα ήθελα να μου πει τι παίζει ...
     
  2. innerneed

    innerneed Regular Member

    Απάντηση: DarkRoom

    Εγώ πάλι θα ήθελα να μου πεις ποιο ήταν αυτό!  
     
  3. elen77

    elen77 New Member

    Απάντηση: DarkRoom

    einai to swinger club an se endiaferei kanonizoume na pame