Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eικόνα ή φαντασίωση.....3

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος DiDi, στις 29 Ιανουαρίου 2009.

  1. Αυτο θα ηθελα να το δω
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Moderator's notification:

    hugger: Τα σχόλιά σας που υφίστανται moderation για οποιοδήποτε λόγο, φαίνονται στον πίνακα ελέγχου σας. Έχει εκφράσει και ο Incomplete_ την επιθυμία για κάποιο notification σε αυτές τις περιπτώσεις. Θα προωθήσω το αίτημά σας στη Διαχείριση, έτσι ώστε αν είναι εφικτό να γίνει.

    Επίσης, αν θεωρείς ότι 'λογοκρίνεσαι' από κάποιο moderator μπορείς να παραθέσεις στον Administrator τα επιχειρήματά σου υπέρ αυτής της άποψης μέσω ΡΜ, και όχι εμβόλιμα στο νήμα ενός συνομιλητή σου. (Σε αυτόν είναι υπόλογοι οι moderators για τα actions τους.) Για ό,τι αφορά στο συγκεκριμένο σχόλιό σου, αν έχεις την καλοσύνη ανάτρεξε στον κανονισμό ΙΙ παρ. 6 & 8. Αυτός όπως θα διαπιστώσεις, δεν απαγορεύει την έκφραση αρνητικής άποψης επί του περιεχομένου ενός γραπτού, αλλά την ειρωνία επί ενός προσώπου. Πιστεύω ότι έχουμε τη νηφαλιότητα να αναγνωρίσουμε πως αυτά τα δύο δεν είναι το ίδιο πράγμα. (Εννοείται πως αν το πρόσωπο αυτό, η νηματοθέτρια εν προκειμένω, επιθυμεί τέτοια σχόλια, μπορεί να το δηλώσει απερίστροφα εδώ.)

    Για οτιδήποτε άλλο περί moderation θα είμαι στη διάθεσή σου μέσω ΡΜ.

    Ευχαριστώ.
     
  3. hugger

    hugger Regular Member

    Ευχαριστω Syrah, δεν τοχα υποψη μου.

    Για τα υπολοιπα, δεν προκειται να κανω χρηση ποτε αυτων των δικαιωματων μου σαν χρηστης, μια και οι κρισεις περι ειρωνιας ειναι υποκειμενικες και διαφερουν απο τη δικη μου αποψη, αλλα θα προκαλουσα να μου υποδειξετε ενα σημειο οπου να εκφραζεται ειρωνια προς μελος στη δημοσιευση μου.

    Αντιθετα, φαινεται οτι οι κανονισμοι του φορουμ ειναι ακρως ανεκτικοι και μαλιστα ενθαρρυντικοι σε δημοσιευσεις που αναφερουν λεξεις οπως "πουτσος" και "μουνι", που κατα τη γνωμη των Mods φαινεται να μην προσβαλλουν ή τουλαχιστο να μην προκαλουν αντιδρασεις σε κανεναν, οι οποιες οπωσδηποτε θα πρεπει να λογοκρινονται.
    Ας προσεχα, ας διαβαζα καλυτερα οταν τους αποδεχομουν.



    P.S


    Θελω το κειμενο pm σε μενα plz.
     
    Last edited: 31 Ιανουαρίου 2009
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εμείς, παρόλα αυτά, περιμένουμε τη συνέχεια. Γιατί μας άρεσε. Είναι καταπληκτικό πως καταστρέφεται ότι καλό γίνεται εδώ μέσα, κατά-πληκτικό, τελικά.
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Αν ο κάθε άνθρωπος ένιωθε την κάθε στιγμή τόσο έντονα όπως η Didi δείχνει να νιώθει μέσα από την περιγραφή της ,αυτός ο κόσμος θα είχε περισσότερους ευτυχισμένους ανθρώπους...
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    μία φορά είδα και κείμενα σαδιστικά από γύναικα ...

    προσωπικά ήταν ερεθιστικά ,ίσως να εξάπτει τη φαντασία και κάποιων με παιδικό τρόπο ..!

    μου άρεσε που ήταν ολοκληρωμένο ,ελπίζω να είναι η συνέχεια από μία σειρά και άλλων ανάλογων κειμένων ...  
     
  7. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    blindfold όντως σαδιστικά γραμμένο,όπως επίσης απίστευτα ερεθιστικό.Ξέρεις γιατί?Γιατί η γυναίκα ζούσε τόσο έντονα την κάθε στιγμή.Δεν έκανε τίποτα σαν αγγαρεία.Δεν έκανε τίποτα για να κερδίσει κάτι υλικό.Το έκανε γιατί το γούσταρε.Την κάθε στιγμή, το κάθε λεπτό.Ειλικρινά πιστεύω ότι αν όλοι και όλες λειτουργούσαμε έτσι τότε ο κόσμος θα ήταν υπέροχος.  
     
  8. Το σχόλιο μου δεν ήτανε κακοπροαίρετο syrah είπα απλα αυτο που ένοιωσα , δεν ξέρω αν την έθιξα την ίδια που έκει υπάρχει ένας λόγος για να διαγράψω ο ίδιος το μήνυμα μου

    didi σε έθιξα με το μήνυμα μου ?
     
  9. Fetish

    Fetish New Member

    Το post μου άρεσε ιδαίτερα, άκρως ερεθιστικό και περιγραφικό...ελπίζω να διαβάσουμε και άλλα στην πορεία...
     
  10. koyot106

    koyot106 New Member

    τυχερος ο τυπος
     
  11. AFaidra

    AFaidra New Member

    Ομορφη ιστορα με βαθος και με αγωνια για τις συνεχειες!!