Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eικόνα ή φαντασίωση.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος DiDi, στις 5 Νοεμβρίου 2008.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

    Τι είναι το shibari;

    (ωραία ιστορία...)
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  3. thanasis

    thanasis Contributor

    Κάτι τέτοιο είχα κι εγώ υπόψην, αλλά πουθενά δεν αναφέρεται κάποιο υλικό "shibari". Το σκοινί στα ιαπωνικά είναι 綱 (διαβάζεται tsuna). Το shibari αναφέρεται στην διαδικασία του δεσίματος.

    @νηματοθέτιδα
    Να υποθέσω οτι αναφέρεσαι σε κάποιο είδος σκοινιού για shibari που έχει τις ποιότητες που περιγράφεις; Κανναβόσκοινο;
     
  4. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Καλά, πλάκα κάνεις τώρα...
     
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    @chemical23 Καλά, πλάκα κάνεις τώρα...


    ????
     
  6. Agitator

    Agitator Regular Member

    DiDi μου εξαιρετική ιστορία!! Τόσο εξαιρετική όμως που δεν με πείθει οτι είναι (ακόμα) φαντασίωση!! 
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    και όμως...  Ίσως επειδή δεν έχω βρεί ταίρι με αυλή και εσωτερική σκάλα στο σπίτι....
     
  8. Giannhs strap

    Giannhs strap New Member

    Απάντηση: Eικόνα ή φαντασίωση.....

    πολυ καλη ενδιαφερουσα η ιστορια σου...και παραπολυ καλο το γραψιμο σου...μπραβο...
     
  9. MasseurAthens

    MasseurAthens Regular Member

    Απάντηση: Re: Eικόνα ή φαντασίωση.....

    εεεεεε, χμμμ.... παρών  
     
  10. captain

    captain Regular Member

    Απάντηση: Eικόνα ή φαντασίωση.....

    αρκετά αναλυτική ιστορία μπράβο σου
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Eικόνα ή φαντασίωση.....

    A πολύ όμορφα MasseurAthens τώρα έχει ανοίξει και ο καιρός θα πέρνουμε και τον αέρα μας...

    αχ
     
  12. wolverine666

    wolverine666 New Member

    Πολύ ωραία φαντασίωση