Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. ss

    ss Regular Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    xmmm elpizw toulaxiston o masterperris na katalavei me pia logikh to postara  
     
  2. cassie

    cassie Regular Member

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Καλησπερα και απο Μ/μας, να'στε καλα!

    MP
    cassie
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Κάτι κατάλαβα, περισσότερα όμως θα μου εξηγήσεις από κοντα, στην ανοιξιάτικη συνάντηση των μελών μας στις εννέα Απριλίου.  
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Μεγάλα ρητά ανδρών για το γάμο.

    Όταν κάποιος σου κλέßει τη γυναίκα, δεν υπάρχει καλύτερη εκδίκηση από το να τον αφήσεις να την κρατήσει.

    Μετά το γάµο, άνδρας και γυναίκα γίνονται δύο πλευρές ενός νοµίσµατος, δεν µπορούν να συναντηθούν, αν και ßρίσκονται πάντα µαζί.

    Παντρέψου οπωσδήποτε. Αν πάρεις καλή γυναίκα θα είσαι ευτυχισµένος, αλλιώς θα γίνεις φιλόσοφος.

    Οι γυναίκες µας εµπνέουν µεγάλα πράγµατα και µας έµποδίζουν να τα αποκτήσουµε.

    Το µεγάλο ερώτηµα,...που δεν µπόρεσα να απαντήσω....είναι: Τι θέλει µια γυναίκα;

    Είπα µερικές λέξεις στη γυναίκα µου και µου απάντησε µε µερικές παραγράφους.

    Κάποιοι ρωτούν για το µυστικό του µακροχρόνιου γάµου µου. Διαθέτουµε χρόνο να πηγαίνουµε δυο φορές την εßδοµάδα σ' ένα εστιατόριο. Λίγο φως των κεριών, δείπνο, χαµηλή µουσική και χορό. Εκείνη πηγαίνει τις Τρίτες, εγώ τις Παρασκευές.

    "Δεν ανησυχώ για την τροµοκρατία. Ηµουν παντρεµένος δυο χρόνια.

    Υπάρχει ταχύτερος τρόπος να µεταφέρεις χρήµατα από το´e-banking. Ονοµάζεται γάµος.

    Ήµουν άτυχος και µε τις δυο γυναίκες µου. Η πρώτη µ' εγκατέλειψε και η δεύτερη δεν το έκανε.

    Δυο µυστικά για να κρατήσεις τον γάµο σου:
    1. Όταν έχεις άδικο, παραδέξου το.
    2. Όταν έχεις δίκιο σώπαινε.

    Ο αποτελεσµατικότερος τρόπος να θυµάσαι τα γενέθλια της γυναίκας σου είναι να τα ξεχάσεις µια φορά.

    Ξέρετε τι έκανα πριν παντρευτώ;
    Ό,τι µου άρεσε.

    Η γυναίκα µου κι εγώ ήµασταν ευτυχισµένοι για 20 χρόνια. Μετά συναντηθήκαµε.

    Η καλή γυναίκα συγχωρεί τον άντρα της όταν αυτή έχει άδικο.

    Ο γάµος είναι ο µοναδικός πόλεµος που κάποιος κοιµάται µε τον εχθρό του.

    Κάποιος έßαλε αγγελία και ζητούσε γυναίκα. Την επόµενη µέρα έλαßε 100 γράµµατα. Όλοι του έλεγαν το ίδιο πράγµα: "Μπορείς να πάρεις την δικιά µου. (Ίσνο, άκους?). 

    Πρώτος άντρας (υπερήφανα): "Η γυναίκα µου είναι ένας άγγελος."
    Δεύτερος άντρας (λυπηµένα): "Τυχερέ, η δικιά µου ζει ακόµα."
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    ετσι ειναι ... ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ οι παντρεμενοι που τους ειπα να ψαχτουν για να μου γνωρισουν καποια που θελει να κανει οικογενεια , μου ειπαν ακριβως το ιδιο ..."Παρε την δικη μου" μαλιστα οι περισσοτεροι εκανα και προσφορες αφου μου την εδιναν και διχως τα παιδια για να ζησουμε τον ερωτα μας ανεμποδιστα ....
    καποιος μαλιστα προσφερε ακομη περισσοτερα , του λεω "την να την κανω την δικη σου .. εχει κανει πολλα χιλιομετρα το μουνι της , δυο γεννες και εσενα που εισαι πηδηκουλας και θες καθε μερα ...εγω θελω να ειναι τα μουναχειλα φρεσκα , με απαλο σατινε ροζ χρωμα , οχι καμμενα απο το δουλεμα ..."
    και μου απανταει ...
    "ρε μαλακα παρτην απο πανω μου και τον πληρωνω εγω τον Φουστανο και τον μπογιατζη ....αφου πας να το φας το κεφαλι σου , κανε τουλαχιστον ενα καλο και σωσε εναν αντρα ..."
           
     
  6. Uranoos

    Uranoos Regular Member

  7. thanasis

    thanasis Contributor

  8. thanasis

    thanasis Contributor

    Ιστοσελίδα που σε στέλνει στον παράδεισο.

    :: | ::
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    εχω μεινει αναυδη.....μιλαμε για οργανωση ο τυπος....
     
  10. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    Διαλιεχτεεεεε! 

    Και MILFαρες εχω..

    Και GAYηδες εχω....

    Και Sexy Babes εχω...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    To βραδυ οι μασελες στο ποτηρακι,και απολαμβανεις....πιπα με τα ουλα της:icon16: