Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    ονείρωξη θηλυκό

    • η εκσπερμάτιση κατά τον ύπνο (ή η αύξηση των κολπικών εκκρίσεων για τις γυναίκες) που συχνά συνοδεύει ερωτικά όνειρα
    • (μεταφορικά) επιδιώξεις και όνειρα που δεν είναι ρεαλιστικά
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    ...ωραία πράγματα...
     
  3. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Το να ζητάμε τα ρέστα όταν κάποιος δε μας μιλάει με τον τρόπο που θα θέλαμε όταν εμείς το κάνουμε συστηματικά στους άλλους, είναι τουλάχιστον αστείο.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    ο ύπνος;
     
  5. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Συμφωνώ απολύτως. ...στον κάθε άνθρωπο δείχνουμε αυτό που μας βγάζει !!μπορεί να κρυβόμαστε πίσω απο μάσκες και ψευδώνυμα αλλά. ............
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    ..καθώς επίσης και ο ξύπνιος .
    Και το ενδιάμεσο, πάντως, χαριτωμένο είναι .
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    έτσι αισιόδοξα μου φαίνονται κι εμένα.
     
  8. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Η εξυπνάδα εδώ μέσα σε κάνει να αναρωτιέσαι ... μα που πήγαν όλοι οι ηλίθιοι τελικά;;
     
  9. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    εγω ανυπομονω για τη δημιουργια καποιου νηματος στου οποιου η απαντηση μου θα μπορει να ειναι "Κωστας Μητρογλου"
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    ενώ αν δεν στο πει, τι θα καταλάβεις;
     
  11. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    LERIN......    
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Πολλα.