Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ειδικά αν είναι ωραίο γκομενάκιον...
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    προς άπαντες και άπασες τους και τις ζορο που θέλουν ή θέλησαν να «καθαρίσουν τον χώρο» από την «γεροντική προστυχιά»:
    οι ανεμόμυλοι δεν κυνήγησαν ποτέ κανέναν. ο δον ξανάνιωνε μαχόμενος τα φτερά τους. εν στυλ.
    καμμιά φαντασιωτική δικαιολογία ή δικαιολόγηση δεν το ανατρέπει αυτό.

    υγ: το εξέφρασε κι άλλος μαθαίνω, αλλά πιό στρογγυλά κι εύληπτα, ως «υπερβολή».
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αχ πότε θα αποκτήσω κι εγώ αυτή την κρυφή γνώση του χώρου...
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Η κρίση κυρ- @lizard_ μου, η κρίση..!
    Είναι εποχαί αυταί που ζούμε...
    Η φτήνεια τρώει τον παρά...
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    τι να σε κάμω; δεν έχεις αρκετή φαντασιοπληξία.
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    Τι θα λέγατε για ένα ομαδικό σέσσιον αποσυμφόρησης;

    Ευχέλαια και τέτοια δεν πιάνουν.

    @lizard_

    ξέρω, ξέρω! Είμαι κι απ'τα δύο  
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Το κορίτσι δεν το ξέρω, δεν με ξέρει,...

    αλλά μόνο και μόνο γι αυτό εγώ το συμπάθησα!
     
  8. rea..

    rea.. Contributor

    Ναι όντως είχα την προσωπική "τιμή" της επίθεσης σου σε πριβέ, το ίδιο παράλογης και παράφρονης με τόσες άλλες που έχεις κάνει. Θρασύδειλη επίθεση γιατί τέτοια ήταν, όταν προσβάλλεις άσχημα εμένα και ανθρώπους μου και καπάκι μπλοκάρεις, γιατί δεν έχεις τα κότσια να κάτσεις να πάρεις την απάντηση που σου αξίζει.
    Η απάντηση μου στο antifetish, δεν ήταν επιθετική. Δεν σε τραμπούκισα και όλες αυτές οι σάλτσες είναι για όσους τα χάφτουν. Όλοι οι υπόλοιποι γελάνε γιατί ξέρουν από πρώτο χέρι τι είσαι. Αυξήθηκε βλέπεις ο αριθμός και βγαίνει στην επιφάνεια η αλήθεια.

    Η επίθεσή σου, η οποία παρεμπίπτοντως, έλεος με το κλάιν μάιν ψευτοκουλτουρ "λαός και κολωνάκι" . Η λογική σκέψη αναβαθμίστηκε ένα τσικ παραπάνω για να μην ψαρώνει με αυτές τις ανούσιες δηθενιές και την ψωνισμένη ποζεριά του περασμένου αιώνα.
    Η επίθεσή σου λοιπόν, με το ύφος και τουπέ του πουθενά μου κέντρισε την περιέργεια γιατί πριν από αυτό δεν υπήρχες. Ένα αδιάφορο αλαζονικό κόπυ πειστ ήσουν σαν παρουσία για μένα.
    Έμαθα για τις άλλες επιθέσεις που έχεις κάνει στα μέλη και για την "σκοτεινή" σου μανία με τα like, είδα τα προφίλ που φτιάχνεις για να κάνεις like στον εαυτό σου (you sick fuck)! Κανένας δεν σε τραμπούκισε, σκέτη απάτη και ψέμα μέχρι αηδίας.
    Όποιος έχει καεί από κουτσομπολιά απλά ταυτίζεται μαζί σου γιατί είναι ανίδεος.
    Σνόμπαρες, έβρισες, επιτέθηκεs, με τόση χολή και τώρα έχεις το θράσος να παρουσιάζεσαι για θύμα. Αν υπάρχει ένας τραμπούκος σε όλη αυτήν την ιστορία αυτή είσαι εσύ. Υπόγεια ύπουλα- θρασύδειλα.
    Έχεις καβαλήσει τόσο το καλάμι που βλέπεις στρατούς από εχθρούς και επιθέσεις.
    Έχεις ανάγκη την απαξίωση για να νιώθεις αξία, βαρέλι δίχως πάτο, δεν θα χορτάσεις ποτέ.


    Σου δίνω ένα δίκιο πάντως, ταιριάζετε απόλυτα με τον @cadpmpc.
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Τι;! Δεν είναι ένα αθώο, ταπεινο και απίστευτα ξεχωριστό χαμομηλάκι και σχεδόν όλοι το ξέραμε τόσο καιρο ;

    I am falling from the clouds  
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Όταν θα κάνεις κανά ταχύρρυθμο σε τίπουτας Ρουασί κιετς..! Του χρόνου όμως..!  
     
  11. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Μίσος;
    Μάλλον δεν ξέρεις τι σημαίνει να σε μισούν.
    Το ποιος προσέβαλε και ποιος προσβάλει είναι μια κουβέντα που δε μπορώ να την κάνω μαζί σου.
    Όσο για το bullying ότι και να σου πω χαμένο θα πάει.

    Το έχω πει ξανά εδώ μέσα (και φυσικά δεν αφορά μόνο εσένα) ότι η αποψάρα του καθενός είναι η καλύτερη.

    Δεν είχα και δεν έχω στόχο να το παίξω δασκάλα σε κανέναν, πόσο μάλλον σε ένα άτομο που θεωρώ ότι δεν είναι σε θέση ή δε θέλει να συζητήσει σοβαρά και ο μόνος του σκοπός, είναι να λέει πράγματα που ούτε καν τα κατανοεί μόνο και μόνο επειδή αυτό φαντάζεται ότι πρέπει να κάνει με βάση τον φανταστικό χαρακτήρα που έχει πλάσει.

    Κι αυτή είναι η δική μου αποψάρα.
    Και φυσικά είναι καλύτερη από τη δική σου.

    That's life.
     
  12. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απορίας άξιον το λάβαρο της πυράς(να καεί να καεί),γένους θηλυκού(κυρίως) το φέρουν.
    Απορίας άξιον επίσης πως άνθρωποι χαλκευμένοι υποτίθεται με εμπειρίες ζωής να νιώθουν τέτοιας έκτασης απειλή που να προβαίνουν στα παραπάνω...για να σώσουν ποιούς;