Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Άστα.... Πα να πιεις καφέ και σου βαράνε στην πόρτα....
     
  2. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    ... δηλαδή η χαρά του σιναφιού του Αριόχ και της θεωρίας παιγνίων.
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Ρε παιδια, καμια δουλεια δεν εχετε να κανετε???
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    πεσμένη η κίνηση σήμερα.
     
  5. lotus

    lotus Silence

    Ο κουβάς ήταν δικός μου άστον κάτω...
    (Για όνομα... ούτε για τσιγάρα δεν μπορεί να πεταχτεί κάποιος  )
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Αχ, σας ευχαριστώ πόσο κούμπωσε και μου λυσε μια ρητορική τελικά σχεδόν σκέψη - απορία που έκανε περατζάδα κομπάρσου αρκετό καιρό τώρα στο νοητικό μου ..
    Άσχετο με το θέμα (κάτι σαν Σέρλοκ ένα πράγμα χαχα) όμως έκανε τέτοιο κλικ.
    Ξανα μερσί
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    @lizard_
    η μοναδικη πιθανή εξήγηση είναι να τρέχει αυτες τις μέρες κάποιο μυστικό τασκ, κατι σαν τις δημοσκοπήσεις των ημερών. Δε γνωρίζω, ακόμα, το λόγο. Πάντως οι μοντς φταίνε για ολα.

    ΕΝΤΙΤ: Αστειεύομαι! Διευκρινιστικά, γιατί περνάμε φάση ευαισθησιας...
     
    Last edited: 5 Απριλίου 2019
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Παιδική χαρά να πούμε πλέον . έλεος
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Έχουν περάσει κατά καιρούς τρανά ακτιβιστάκια από εδώ.
    Αχχχ..!
    Αυτοί δεν είναι...
    Θα μου πεις, και τι είναι..?
    Oh well...
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Aυτό το "bellum omnium contra omnes" δεν πα να πει "να ζμπρωχτούμε κι όπως πέσουμε"..?
     
  11. rea..

    rea.. Contributor

    Αυτό είναι το "καυτό" ποστ, γεμάτο νουθεσίες, προσβολές, τραμπουκισμούς, επιθέσεις και πράσινους δράκους.

    Από κάτω παραθέτεις εσύ η ίδια την πριβέ θρασύδειλη επίθεση σου ή μέρος αυτής, δεν θα μπω καν στον κόπο να το ψάξω εφόσον ήδη, ως έχει, επιβεβαιώνει στην ουσία αυτά που έχω γράψει.


    Θα μπορούσα να δεχτώ ότι το παρεξήγησες, αν και δύσκολα μπορείς να δεις το "παρεξηγήσιμο".
    Το προφανές, για τον κοινό μέσο όρο λογικής είναι ότι υπάρχουν 2 διαφορετικές θέσεις που αφορούν τα μπουζούκια. Τίποτα άλλο. Θα μπορούσες αν δεν είχες καταλάβει το αυτονόητο, για τον όποιο λόγο, να ζητήσεις κάποια εξήγηση και όχι να επιτεθείς και μετά να μπλοκάρεις.

    Όπως και να χει δεν σε ενδιέφερε τότε να λύσεις την παρεξήγηση, μάλλον σε βόλευε να με προσθέσεις και εμένα στις φαντασιακές ανύπαρκτες επιθέσεις, βασανισμούς και σταυρώσεις για να αυτοικανοποιηθείς στην ψευδή σπουδαιότητα που χρειάζεσαι ως κατατρεγμένο θύμα και οσιομάρτυρας.
    Τώρα πια δεν έχει νόημα, παρά μόνο για εντυπώσεις που δεν με αφορούν. Δεν είσαι η πρώτη ούτε η τελευταία που μάχεται για το "image" του καραμήτρου- έλεος σε φόρουμ είστε όχι στο πάρτι του πρέσβη, ξεκαβαλίστε.

    Να ξεκαθαρίσουμε κάτι. Δεν έχεις καμία σχέση ούτε με την ποίηση ούτε με την τέχνη, κόπυ πέιστ κάνεις και μάλιστα για τα like, δηλαδή ένα μεγάλο χοντρό τίποτα και κάτι παραπάνω από το τίποτα, όταν συμπληρώνεις αυτά τα έργα με υπόγειες φράσεις "Κανε μου like μαλάκα" οπότε η αποστασιοποίηση υπάρχει ήδη, δεν μπορείς να αγγίξεις την τέχνη, υπάρχουν χιλιόμετρα απροκάλυπτης φαυλότητας δηθενιάς και σαχλαμάρας που σε διαχωρίζουν από την ομορφιά και την αλήθεια της όποιας τέχνης.

    Σε περίπτωση που ασχοληθείς με τις συζητήσεις, να είσαι έτοιμη για αντιπαραθέσεις, πριν αρχίσεις πάλι τα σενάρια με τις μανίες καταδίωξης, βεβαιώσου ότι δεν πρόκειται, για άλλη μια φορά, απλά περί διαφορετικής θέσης.. ή ρύθμισε την μεγαλομανία σου και τις διαταραχές σου και πάρε επιτέλους τα χάπια που χρειάζεσαι για να μπορέσεις να αντιληφθείς πως επικοινωνούμε στα εγκόσμια οι κοινοί θνητοί.

    Θα σου κάνω μια χάρη που κανείς από το σινάφι που σε υπερασπίζεται δημόσια και υπόγεια, παρακαλώντας τα μέλη να το βουλώσουν,ως προσωπική χάρη, δεν το κάνει.
    Θα στο πω για άλλη μια φορά έξω από τα δόντια. Πιο απλά δεν γίνεται.

    Δεν έχεις επαφή με την πραγματικότητα, δεν έχεις συναίσθηση των πράξεών σου, δεν είσαι καλά άνθρωπε μου.
    Χέσε και εμένα και το φόρουμ και όλα και βρες την πραγματική πηγή των προβλημάτων σου, δεν βρίσκεται σε αυτές τις σελίδες.

    Μπορείς να απαντήσεις, αλλά στην ουσία ότι είχαμε να πούμε το είπαμε.
     
    Last edited: 5 Απριλίου 2019
  12. @lexy δεν είναι ακτιβισμός είναι η στάση ζωής η θηριωδία να μην περιγράφεται ως ΜΑΛΑΚΙΑ