Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. RAIN

    RAIN nefelibata

    Είναι δοκιμασμένη η μαγική σκέψη μαγικής εξαφάνισης διαφορετικών φαντασιώσεων; Ενδιαφέρον. Ποιά ήταν τα αποτελέσματα της;
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Σαν Μηχανικος θ απαντησω, χωρις διαθεση λογοτεχνιας.
    Τετοιες παροχες η ΕΥΔΑΠ δεν εχει.
    Παρε 199 Πυροσβεστικη Υπηερεσια. Κωδικος, κοκκινος κρουνος. Σβηνει φωτιες  

    υ.γ. ΔΕΝ ειναι πολιτικο το σχολιο,
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    εξαφανιστηκαν μαγικά, χωρίς ίχνη και μαζικά, οι φορείς των διαφορετικών φαντασιώσεων και φρονημάτων.
     
  4. lotus

    lotus Silence

    Μπα ...
    Υπάρχει ο βασανισμός χωρίς συναίνεση μέχρι να ουρλιάζει ο άλλος σκοτώστε με καλύτερα κι εσύ να το αγνοείς.
    Έχει συμβεί πολλάκις στο παρελθόν και δυστυχώς όχι σε παιδεραστές αλλά σε ανθρώπους.
     
  5. lotus

    lotus Silence

    Αλήθεια τώρα?
    Το μόνο που δεν ελέγχεται από μόνο του χωρίς παρέμβαση σε αυτό το πλαίσιο είναι οι ορμόνες μιας γυναίκας. Συνήθως πλην ελαχίστων ποσοστών δεν είναι παιδεράστριες.
    Όλα τα άλλα μια χαρά ελέγχονται αν θέλουμε να ασχοληθούμε...
    Αν θέλουμε να μάθουμε ...
    Το εγώ δεν φταίω, δεν ήξερα, δεν ρώτησα, κρύβομαι αλλά φαίνονται τα αυτιά μου sorry but ....
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Θα συμφωνήσω στο ότι δεν ελέγχονται δυστυχώς.
    Δεν ξέρω αν έχεις γνωρίσει ποτέ υποτακτική σε κλιμακτήριο. Θα προτιμούσες να σε βασανίζουν μέχρι να τους παρακαλάς να σε σκοτώσουν.
     
  7. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Ο μισογυνισμός ζει και βασιλεύει!!
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Και τι διαφορετικό έχει σε αυτό τον τομέα μια υ από μια Κ, perv, switch ή vanilla?
     
  9. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Πάντως ο παιδεραστής που γνώρισα στα 15 μου... δεν μου φάνηκε και πολύ απαίσιος... κάθε άλλο θα έλεγα...
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Να του δώσεις συστατική επιστολή τότε, μην πάει χαμένος...
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Μετ' επαίνων από τους απανταχού μισογύνηδες, δυστυχώς...
     
  12. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Ξανασκέψου το, έχει τον πιο διαστροφικό κορέκτορα που μπορείς να φανταστείς π.χ. μετατρέπει το "πείσω" σε "πιέσω" και άλλα ακόμα χειρότερα  
    Δεν ταυτίζομαι, ποτέ κανένας δεν με παρακάλεσε να τον σκοτώσω ούτε καν το πρότεινε χαλαρά