Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

     
  2. tithon

    tithon Contributor

    @Brigitte
    δεν αγνόησα την ολόκληρη βιωματική περιγραφή της αντίληψης που προτείνετε, απέσπασα το συγκεκριμένο τμήμα γιατί αυτό αφορούσε περισσότερο στην συζήτηση. έχετε γίνει απολύτως κατανοητή. εκφράζεστε εύγλωττα και γλαφυρά. πάντα.
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Θα μιλησω γενικα χωρις να αναφερθω σε ονοματα. Μιλατε, μετα απο λεξεις trigger, χωρις να εχετε σκεφτει καλα-καλα ΤΙ ΛΕΤΕ.

    Την τεχνικη αυτη την τελειοποιησε ο Γιοσεφ Γκεμπελς. Το ανεπαναληπτο παραδειγμα ειναι το trigger στην ομιλια του στο Sportspalst Berlin,
    Φεβρουαριο του 43. Wollt ihr den totalen krieg?
    Το πληθος ουρλιαζει. Οχι ja ή nein. που ειναι απαντηση σε ερωτηση. Το αλλο. Που ειναι αποτελεσμα βαθιας πλυσης εγγεφαλου.

    Αυτο να σας βαλει σε σκεψεις. Καληνυχτα.
     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Όταν κάποιος ειναι ιδεοψυχαναγκαστικός νομίζει οτι εντοπίζει γενικά διάφορα πράγματα. Συνήθως αυτά απέχουν πολύ απο την πραγματικότητα.
    Είναι η πάγια τακτική του σε μειώνω για να φανώ καλύτερος. Κρύβει άφθονο κομπλεξισμό και γενικότερη προσωπική δυσφορία.
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μμμμ λες να το καταλαβει τωρα, αμα το λες ξανα και ξανα? ποσες το γραψες, τρεις?

    Ναι, ειναι λιγο δυσκολη να τα ¨πιανει¨ η φιλη σου.
    Συχνα γραφει μπουρδες και μετα δεν ξερει πως να τις μαζεψει.

     

    και της φταιω εγω μετα.  
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    δεν ξέρω με λεπτομέρειες τις εκδηλώσεις του ιδεοψυχαναγκασμού. με την παπαγαλία υπονοείτε κάποιο συνοδό ή μία αγχολυτική μέθοδο διαχείρισης της συγκέντρωσης όπως τις αναπνοές από χαρτοσακουλα και τις επαναλαμβανόμενες φράσεις αυτενθάρρυνσης;
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Όταν κολλάει η βελόνα...

     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Οταν οι ανθρωποι γινονται αγενης, συνηθως υποφερουν απο το αισθημα οτι εχουν χασει την εξουσια και νοιωθουν μονοι και αδυναμοι.

    Λ.

     
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Και αν όλες ποτέ τις μίσησα,
    εσένα πάντα θα σε αγαπώ αχάριστη γλυκιά Brigitte.
    Και μία αναδρομική ευτυχία κατέκλυσε την καρδιά μου,
    τότε που ξαναείδα το μπλε σου άβαταρ Oh! Brigette!


    Θα τα πετάξω όλα και θα πάρω γραφομηχανή.


    Πουλούσε τρελίτσα η Λότους και είπα να βάλω και εγώ λίγο προιόν στον πάγκο της και ο καθένας κατάλαβε ότι ήθελε να καταλάβει, όπως μάλλον ήταν αναμενόμενο. Ότι εγώ πχ έχω γνωρίσει τόσες πολλές υποτακτικές σε κλιμακτήριο που έχω καταλήξει με ασφάλεια σε ένα παγκόσμιο συμπέρασμα. Ωστόσο διαβάζω πάλι μία perv που δείχνει να είναι σε μόνιμη κλιμακτήριο ή καθυστέρηση.

    Χαίρομαι που δεν ταυτίζεσαι, βασικά χαίρομαι που πιστεύω ότι κατάλαβες το ύφος της απάντησης μου.


    Μία υ έχει υ οιστρογόνα ενώ μία Κ έχει Κ οιστρογόνα, μία perv έχει fancy οιστρογόνα και μία switch έχει μία από όλα χωρίς κρεμύδι οιστρογόνα.
    Με βανίλες δεν ξέρω γιατί δεν ασχολούμαι.
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Με την τελευταία παράγραφο έκλαψα να ξέρεις...  
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Ας κρατήσουμε την κοινή λέξη: οιστρογόνα η ταλαιπώρια του αρσενικού πληθυσμού  
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    η διασκέδαση