Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

  2. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Νομίζω ότι είναι καλό να γίνουμε όλοι πιο ανοιχτόμυαλοι
     
  3. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    Συμφωνώ απόλυτα απλώς απάντησα σε κάποια μηνύματα
    αυτό που πιστεύω ότι έχει σχέση με το μήνυμα
    είναι ότι οι άντρες είναι πιο ανοιχτοί στο να γαμήσουν για να γαμήσουν
    ενώ οι γυναίκες γαμιούνται για κάποιο λόγο
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Έχει πολύ πλάκα το φόρουμ
     
  5. afentisbdsm

    afentisbdsm Regular Member

    και πολύ σουρεαλισμό θα
    και πολύ σουρεαλισμό θα προσθέσω
     
  6. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

  7. brenda

    brenda FU very much

  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Δεν σας έχει δώσει αερα;  
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Ό,τι και να έλεγε, σαν πατατάκια κυματιστά με γεύση μπάρμπεκιου δεν ήταν... 
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

        αληθεια τωρα θελεις να το πιστεψω ... τι να πω γυναικα εισαι ισως και να ισχυει

    Εγω παντως ασχετα αν το πιστευεις σε σεβομαι
    Απο εκει και περα

    και εγω για να την θαυμασουμε παρεα λεω μην παει το μυαλο σου αμεσως στο πονηρο

    Αν και δεν με λες και bottom δεν γαμιετε ναι μεσα ειμαι κανονισε το μην εισαι μονο λογια ....


    ΥΓ. μου αρεσει που μιλαμε χωρις το αντικειμενο του θαυμασμου μας το εχουμε δεδομενο οτι θα δεχτει ε ?
    ΥΓ1. μιας και οπως ειπες με εκτιμας ελπιζω να μην με ξανακανεις μπαν στο φορουμ " για offtopic post " στον νημα "εκτος θεματος και ανευ τιτλου"  
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ποιος μέσος νοήμων άνθρωπος δεν καταλαβαίνει ότι παίρνει μπαν με αιτιολογία "επανειλημμένα άσχετα και off topic" για επανειλημμένα άσχετα και off topic σε όλα τα νήματα και όχι στο εκτός θέματος; Μάλιστα το λέει δημόσια και το διαδίδει ως φήμη. Είμαι 35 και δεν τα έχω χαμένα ακόμα ευτυχώς. Παρόλα αυτά σε συμπαθώ ή όχι θα το ξανακάνω εάν μου δώσεις αφορμή   Για τυχον άλλες απορίες στο support και κλείνει το συγκεκριμένο θέμα εδώ οριστικά.

    Τώρα σε ότι αφορά το τρίο κτλ, ειδικά από την στιγμή που εμπλέκεται και η κοκκινομάλλα στην συζήτηση και μπορεί να δημιουργηθεί δικαιολογημενα παρεξήγηση, είναι ξεκάθαρο πως δεν μιλούσα σοβαρά

    Αυτά από εμένα, φιλάκια
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    κριμα να τετοια κανεις και μετα δεν μπορω να εμπιστευτω γυναικα ....

    Αυτα και απο εμενα ... δαγκωματακια