Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Έτσι είναι.
    Σαν την παλιά ρήση.
    Στρέιτ είναι αυτός που δοκίμασε με το ίδιο φύλο και δεν του άρεσε.
    Τα άλλα όλα είναι θεωρίες...
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Αλοιμονο στην σουμπιτσα που δεν θα στραπονιασει καλα...
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μια χαρά τα λες και δεν ειρωνεύομαι.
     
  4. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Αυτή είναι η σωστή αντιμετώπιση όλων υμών που παραγγέλνετε καφέ έχοντας αποστηθίσει τις αντενδείξεις από το τελευταίο φάρμακο που έπεσε στα χέρια σας 


     
     
  5. Κοίταξε, σε τέτοιες τρυφερές ηλικίες στο μυαλό συμβαίνουν πυροτεχνήματα και πάρτι μασκέ με τους αγαπημένους της ήρωες, άλλωστε, τα παιδιά τα βλέπουν όλα τόσο αθώα και "ως έχουν" που βλέπουν τον κόσμο με άλλη ματιά.

    Το μυαλό των ενηλίκων ωστόσο είναι εντελώς διαφορετικό.

    Όπως και να έχει, ίσως οι άντρες να έχουν ορισμένα κοινά χαρακτηριστικά αλλά προβλέψιμοι δεν είναι, ο καθένας είναι ξεχωριστός, κρίμα να τσουβαλιαζουμε. Και ακόμη κι αν το αποτέλεσμα είναι το ίδιο, ίσως συμβαίνει με διαφορετικά ερεθίσματα και για διαφορετικούς λόγους.

    Εν τω μεταξύ δεν έχω ιδέα τι λέω, δεν έχω πιει και καφέ ακόμα   
     
  6. dkbdsm

    dkbdsm Regular Member

    Αυτά είναι λάθη που απαγορεύεται να γίνονται..... είτε είναι κανείς άντρας είτε γυναίκα.....   
     
  7. Μπα, μια χαρά ανοίγει το μάτι και χωρίς καφέ, πρωινό ντουζ, περπάτημα και είμαι κομπλέ   αλλά όταν πίνεις και ζεστό καφεδάκι...
     
  8. dkbdsm

    dkbdsm Regular Member

        
     
  9. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Χρειαζόμαστε επαγγελματικό προσανατολισμό, θα εκτιμούσαμε τα φώτα σας   !!!
     
  10. John 1

    John 1 New Member

  11. Δεν είμαι τόσο μεγάλη  

    Όχι, περιμένω τον Έρωτα  
    Να ερωτευτώ και πάλι τον εαυτό μου και να τον αγαπήσω.
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ερωτας??? Μπελαδες ψαχνεις μου φαίνεται , εμεις αυτα τα σπορ τα εχουμε αφησει προ πολλου!