Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Έλα εσύ και αρκεί. Άμα είσαι κακό κορίτσι θα περάσουμε καλά, άμα είσαι καλό κορίτσι έχω μπόλικο τσάι  
     
  2. Το καλύτερο είμαι  
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Έχω όλες τις γεύσεις και αρκετά cat και μερικά flogger που απ' ότι κατάλαβα δε σου πολυαρέσουν   Απ' το καλό στο χειρότερο σε βλέπω να πηγαίνεις  
     
  4. Πως πως ωραία είναι αλλά να τα χρησιμοποιώ. Cat?
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    αυτό που τσούζει   ( o nine )
     
  6. Αααα παρήγγειλα ένα πρόσφατα, να δω πως είναι  
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Να 'ρθω να σου δείξω;  
     
  8. Ναι αμέ, στησου να μου δείξεις  
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Αν παλέψουμε και χάσω θα στηθώ για όσο θέλεις.
     
  10. Τι λε καλέ, δεν πέφτω εγώ για κάτι τέτοια, δεν λέω, υπάρχουν γυναίκες body builders που ενδεχομένως να μπορουν να βάλουν κάτω άντρες αλλά εγώ δεν ανήκω σε αυτή την κατηγορία  

    Θα δδιαγωνιστουμε στο πλέξιμο!
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Όχι καλέ τέτοια πάλη, άλλο εννοώ, αλλά που να σου εξηγώ και το διά ζώσης πέφτει μακριά.

    Όχι θα χάσω με το πλέξιμο, αλλά το πιάνεις το νόημα  
     
  12. Ναι, νομίζω λέγονται color corrector και ανάλογα το τι θες να κάνεις βάζεις είτε πράσινο, είτε κόκκινο είτε πορτοκαλί χρώμα σαν βάση στα σημεία που θες να καλύψεις και ύστερα concealer (αυτό το άσπρο που βάζουν από πάνω).
    Είμαι άθλια στο πάστωμα, αν είναι να βγω κάπου επίσημα βάφω μόνο μάτια χείλη.

    E τι να λέω τώρα, πιπίνι πρώτης τάξεως, μυθική ομορφιά, σαν τους μονοκερους ένα πράμα