Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μελομακάρονο, παιδάκι μου..! Α, μα, πια..!
    Εκτός αν είναι κουραμπιές από της .., που μυρίζει διακριτικά βούτυρο και κάνει σωστό κρουτς-κρουτς!
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    ειναι 10 ατομα, 10, που μιλανε για ολο το Συμπαν.

    οσοι δεχονται το καπελωμα συν καθοδηγηση, προβλημα τους.

    οι υπολοιποι γελαμε μαζι με τις πετρες. Μια χαρα δουλευει ο Ιγκνορης.
     
  4. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Δηλώνω ένοχη γιατί μπορεί να μην το διάβασα εγώ σωστά και ενδεχομένως να έβγαλα λάθος συμπέρασμα.
    Απλά να επισημάνω ότι δεν αναφέρθηκα προσωπικά σε εσένα γιατί (δεν έκανα τον κόπο να το διαβάσω ξανά - μάλλον και γι'αυτό και η παρανόηση όπως είπα πριν) δε θυμόμουν ότι το έγραψες εσύ.

    Αυτό όμως που ήθελα να πω είναι ότι για μένα θα πρέπει να υπάρχει ένα αντίστοιχο νήμα και στην bdsm ενότητα.
    Για μένα θα ήταν ξεκάθαρο ότι εκεί ναι μεν εκτός θέματος αλλά μιλάμε αποκλειστικά για bdsm.
    Γιατί στο δικό μου μυαλό είναι ότι αφού είναι στα off topic γράφουμε ότι θέλουμε ασχέτως θεματολογίας.  

    Να διευκρινίσω ότι κι εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη γνώμη και την άποψη σου.
    Απλά αυτή είναι η δική μου άποψη και ήθελα κι εγώ να την εκφράσω.

    Υ. Γ. Σε ευχαριστώ πολύ για αυτή την όμορφη στα μάτια μου δημόσια συζήτηση μας.  
     
    Last edited: 17 Δεκεμβρίου 2019
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    @D Q Juls
    μου φαίνεται παράξενη η ιδέα ενός νήματος για θέματα εκτός θέματος εντός θέματος βδσμ - στην ενότητα bdsm discussion υπάρχουν τόσα νήματα που νομίζω υπερκαλύπτουν κάθε βδσμ θέμα, κεντρικό ή μη, αλλά ποτέ δεν ξέρεις  

    Κι εγώ χάρηκα και διασκέδασα με την κουβέντα μας, σημειωμένες οι επισημάνσεις, διευκρινισμένες οι διευκρινήσεις, τα υπόλοιπα και άλλα προτείνω να τα συζητήσουμε κάποια στιγμή σε στενό τσατ πολλών καφέδων [εμότικον με καφέ που νόμιζα πως υπάρχει αλλά δεν βρίσκω]  
     
  6. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

      
    Ένα δικό σου κι ένα δικό μου.
    Και να ξέρεις ότι το καφεδάκι μαζί σου το θέλω με όλη μου την καρδιά.  
    Εντός και εκτός chat.
     
  7. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    DNS αλλιώς Sweet and sour για πιο πικάντικα αποτελέσματα  

     
     
  8. ε όχι και ήρεμο !
     
  9. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Θα τα καταφέρεις. Καλή σου συνέχεια...

     
     
  10. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Θα φάμε και κατσαδα στο τέλος και θα χει και δίκιο η διαχείριση lol.
    Απλά ζήτησα να μη τσαλακωθει η φήμη μου  
    Αλλά τι ξέρω εγώ το τρελό  
     
  11. King A

    King A ♾️

    Εεε ναι και ζουρλο
     
  12. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Είπα ποτέ ότι δεν είμαι κι απ' αυτό;;;;  
    εγω το είχα πει θα έρθω, μέτρα που πρότεινα δεν πάρθηκαν οπότε... Ξεδίπλωσα το ταλέντο μου χαχαχαχαχαχα (δυστυχώς τη φετινή τη χάνω)