Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να είσαι καλά φιλαράκι...Και το τοστάκι "κράτα" το...Ξέρεις εσύ...  
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Από μένα για σας...Με τοστάκια και sucker tort...Μου φαίνεται ότι είναι αρκετά παχυντική για την κυρία που σιχαίνεται τις δίαιτες...                 

     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Στο οτι ο ερωτας ειναι υπερτιμημενος
     
  4. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Για μένα, σκεπτόμενη ότι ήταν χαζομάρα το ότι πόνεσα κάποιες φορές για κάποια άτομα, ναι, είναι.
    Αυτό γιατί πρέπει να αφορά εσένα, τον Τένεμπρα, τον φ, τον χ ή τον ψ εδώ μέσα;
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ήταν ο τρόπος που το είπες. Τέλος πάντων δεν ενδιαφέρομαι να διυλίσω τον κώνωπα επί τω παρόντι
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μια τελευταία ερώτηση...και την κάνω όχι μόνο γιατί θέλω να πάω για καφέ...Αλλά γιατί έχω αρχίσει - ηλιθίως - να εκνευρίζομαι...Απαγορεύεται ο καθένας να ζει και να αντιλαμβάνεται κάτι τόσο προσωπικό όπως γουστάρει? Για την Fly ο έρωτας είναι υπερτιμημένος...Για τη Siren και τον Πελέα ίσως να αξίζει τον κόπο...Για μένα είναι μια τεράστια μαλακία που με χαλάει που και που...Πως το βλέπω εγώ η εσείς...Μαγκιά δικιά μου και μαγκιά δικιά σας...Πρέπει σώνει και καλά να το βλέπουμε όλοι με τον ίδιο τρόπο? Το πως το αντιλαμβάνομαι εγώ η κάποιος από εσάς είναι ζόρι δικό μου, δικό σας και των ατόμων που μαζί μας είναι ήδη σχετισμένα η θα σχετιστούν...Ας αποκολληθούμε λιγάκι από το παλούκι που έχουμε καρφωθεί...Η γη δεν περιστρέφεται γύρω από κανένα μας...Και κανείς δεν έχει την απόλυτη αλήθεια παρά μόνο για την πάρτη του...Άντε και καλή "συζήτηση"...Αν αυτό δεν είναι φάγωμα...Η τουλάχιστον αρχή φαγώματος...Καλή σας όρεξη και αν μείνουν υπολείμματα, μην μου κρατήστε κομμάτι...Είμαι χορτάτος...Α ρε χαμένα που είστε όλα σας...Τουλούμπες χωρίς φιλούμπες...Έτσι για να παχύνετε όλα σας...   

     
  7. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Ό,τι είπα αφορά εμένα μόνο και ό,τι έχω ζήσει. Δεν γνωρίζω τι έζησαν και ένοιωσαν οι υπόλοιποι και ως εκ τούτου είναι αδύνατον να γενικεύω πάνω σε κάτι που αφορά πολύ κόσμο. Αν δεν κάνω λάθος όμως, νομίζω πως έχω το δικαίωμα να μιλάω για μένα.
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Δεν ειναι φαγωμα. Ειναι κουβεντα. Ο καθεις το ζει οπως θελει.
    Το πως το ζεις εσυ, ο πελεας , η πεταλουδα δεν αφορα ουτε εμενα ουτε κανενα.
    Εγω ειχα μια ενσταση γιατι το εξελαβα ως γενικευση.
    Η πεταλουδα ειπε οτι δεν ηταν, τελειωσε το θεμα.
    Αυτο λεω τι παραπανω να πουμε; Δε χρειαζεται επεξηγηση το θεμα.
     
  9. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Για μένα αξίζει τον κόπο ό,τι δεν μένει στο πρώτο και απλό επίπεδο που ονομάζεται έρωτας, αλλά πάει ένα βήμα παραπέρα, που είναι και το δυσκολότερο. Αν έμεινε μόνο στον έρωτα, ήταν αέρας. Αυτά βέβαια τα καταλαβαίνουμε από μια ηλικία και μετά και όχι όταν είμαστε άπειροι και τότε εκτιμάμε διαφορετικά ανθρώπους και καταστάσεις.

    Και ξεκόλλα επιτέλους, εγώ τουλάχιστον δεν συνηθίζω να τρώγομαι με διαδικτυακές περσόνες, για τις οποίες το μόνο που γνωρίζω είναι ένα ψευδώνυμο. Με σένα, που σε ξέρω αρκετά παραπάνω, ευχαρίστως να μαλλιοτραβηχτώ.
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ωραία λοιπόν...χαίρομαι αν με τις μαλακίες μου σας τσίγκλησα αρκετά και δεν εκτροχιατήκατε...Το λοιπον έγω είμαι στο δρόμο για Καβούρι...Θα πάρω cappuccino freddo...Περιμένω τις παραγγελίες σας...Μην τον πιω και μόνος μου...Ποιος δεν έχει κάτσει με τέσσερα ποτήρια μπροστά του?...χαχαχα

    Υ.Γ. Farfallina να εύχεσαι να μην γίνουν εκλογές σύντομα...γιατί θα γυρίσω σίγουρα και θα δηλώσω προτίμηση προς τα μέρη σου...Και θα σε απαγάγω για γραμματέα μου...Και εκεί κάθε άλλο παρά μαλλιοτραβήγματα...θα σε στάξω χαχαχα...Ναι με ξέρεις αρκετά παραπάνω...Και φτάνει σορόπια γιατί έχω και μια ηλικία...Καλά να μου είσαστε και άντε να σχολιάστε κανένα νήμα, γιατί πεθαίνω να διαβάζω τις σοφίες σας χαχαχα...Πλάκα κάνω ε...Μη βαράτε...  
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    τς τς τς τς τς δε ντρεπεσαι ρε παππους πραγμα το τρυφερουδι θα τσιμπησεις;;;;   χαχαχα αντε καλο μπανιο να πω; δε ξερω.. καλα να περασεις θα πω...
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Όσον αφορά το βήμα το παραπάνω...από τη στιγμή που γνωριζόμαστε λιγάκι παραπάνω...Εμένα θα μου έφτανε και ο έρωτας και δεν θα το θεωρούσα αέρα...Εμένα...Για τις αγάπες...Πες μου που πουλάνε αυθεντικές και ορκίζομαι ότι θα ξεπουλιόμουν για να πάρω μια...Γιατί δεν χαρίζονται...και καλά κάνουν...Όχι από αυτά που είδα εγώ μέχρι σήμερα...